1 Gru -

Uderz botuliną w zmarszczki

Rocznie w USA decyduje się na ten zabieg 2,5 miliona kobiet. Do Amerykanek trochę nam brakuje, jednak grono jego fanek stale się powiększa. O czym mowa? Botoks, który ze zmarszczkami radzi sobie, jak żelazko z pogniecionymi ciuchami. Zastanów się nad tym teraz i błyszcz niczym fajerwerki w sylwestrową noc! Botoks to jedna z najpopularniejszych i najbardziej bezpiecznych metod wygładzania zmarszczek mimicznych. W TNS OBOP ,,Polka i medycyna estetyczna” do stosowania botuliny przyznało się 13% Polek. Zabieg znalazł się w pierwszej trójce najbardziej pożądanych. zaraz po depigmentacji i peelingu wskazało go 23% badanych. Fanów botoksu przybywa zwłaszcza zimą. Z prostego powodu – każda kobieta chce wyglądać pięknie w sylwestrową noc i podczas karnawału.
Read More
5 Lis -

Wybierz zabieg dla siebie

Ogólnie rzecz biorąc dermatologia zajmuje się chorobami skóry, jak również chorobami występującymi w okolicach włosów i paznokci. Jak jest powszechnie wiadome, tego rodzaju schorzenia zdarzają się raczej często i sporej liczbie osób. Przykładem jest nagminnie występujący problem z łupieżem. Dermatolog zajmuje się także diagnozowaniem i terapią cięższych schorzeń, przykładowo przewlekłej łuszczycy czy nowotworów skóry. Jeżeli chodzi o specjalistów takich jak dermatolog, Warszawa dysponuje na pewno największą ofertą. W mniejszych miejscowościach jednak nierzadko można spotkać wykwalifikowanych specjalistów. Nierzadko jednak dobrze jest zdecydować się na wizytę odpłatną, w szczególności gdy jest to nagły przypadek, gdyż czas czekania na poradę będzie dużo krótszy niż w przypadku wizyty darmowej.
Read More
28 Sie -

Odwieczny problem to uroda, która się zmienia i środki, jakie pomogą dłużej zachować urodę. To temat tabu, chociaż nie wiadomo do końca dlaczego

Nie ma chyba okresu w życiu, w którym nie martwimy się o nasz wygląd. Zarówno w wieku dojrzałym, średnim, jak i w okresie dorastania, pojawiają się pewne wątpliwości z tym związane. No tak to wygląda, ponieważ nasz wygląd zewnętrzny jest naszą wizytówką i trudno nie starać się o swój wygląd. Wiadomo, że wygląd to nie wszystko, gdyż liczą się inne rzeczy, nasz charakter i to, co mamy w środku, ale nie zaprzeczymy, pomaga nam w wielu sprawach. Nie musimy nawet być chodząca pięknością, czasami wystarczą małe zmiany, żeby poczuć efekt.
Read More
13 Wrz -

Skuteczne zabiegi medycyny estetycznej z najwyższej półki. Co musimy o nich wiedzieć.

Kiedy kremy czy sera przeciwzmarszczkowe przestają być wystarczające, wiele kobiet decyduje się na silniejsze działanie. Pewne zabiegi medycyny estetycznej są bardziej ingerujące w organizm i wymagają zostania w gabinecie medycyny estetycznej trochę dłużej, inne to tylko sprawa jednego popołudnia czy 30 minut. Wygładzanie zmarszczek nigdy wcześniej nie było tak proste i szybkie jak teraz.
Read More

Tematyka

Nowe

Archiwa