20 wrz -

Co musimy mieć przygotowane na początek dla naszego bobasa

Kiedy wiemy, że na świat przyjdzie nasz potomek doskonale wiemy, że powinniśmy kupić dla niego wiele koniecznych produktów. Taka wyprawka dla noworodka to dość droga sprawa. Poza tym nie zawsze przyszła mama może zrobić te zakupy. Panowie też nie zawsze mają czas, a nawet, jeżeli by go znaleźli, to ciężko byłoby im znaleźć to, co jest potrzebne, nawet z listą zakupów.
Read More
24 gru -

Co powinno znaleźć się w wyprawce dla niemowlaka

Rodzice, którzy oczekują narodzin pierwszego maluszka nieprawdopodobnie często nie bardzo mają świadomość co do tego, co musi się znaleźć w wyprawce. Na pewno więc chętnie przyda im się określona podpowiedź. Przygotowując się do przyjścia na świat potomstwa już na sporo dni przed terminem porodu przyszłe mamy muszą się postarać zgromadzić niezbędną wyprawkę. W dużej mierze mimo wszystko nie do końca mają świadomość, co powinno się w niej znaleźć.
Read More
30 lip -

Wyprawka dla noworodka – o czym trzeba pamiętać, by podarować swojemu szkrabowi wszystko, co idealne

Niedługo przyjdzie na świat wasze dziecko? To cudowna wiadomość. Na pewno zrobiliście już pierwsze przygotowania oraz zaczniecie urządzać pokój dla malucha. Musicie również przyszykować wyprawkę, by niemowlęciu niczego nie brakło w pierwszych dniach jego życia, choć najistotniejsza jest rzecz jasna obecność rodziców.
Read More

Tematyka

Nowe

Archiwa