30 Lip -

Wyprawka dla noworodka – o czym trzeba pamiętać, by podarować swojemu szkrabowi wszystko, co idealne

Niedługo przyjdzie na świat wasze dziecko? To cudowna wiadomość. Na pewno zrobiliście już pierwsze przygotowania oraz zaczniecie urządzać pokój dla malucha. Musicie również przyszykować wyprawkę, by niemowlęciu niczego nie brakło w pierwszych dniach jego życia, choć najistotniejsza jest rzecz jasna obecność rodziców.
Read More
7 Maj -

Co musimy mieć przygotowane na początek dla naszego bobasa

Gdy dowiadujemy się, że na świat przyjdzie nasz potomek dobrze wiemy, że powinniśmy kupić dla niego sporo niezbędnych rzeczy. Tego typu wyprawka dla noworodka to dość droga sprawa. W dodatku nie zawsze kobieta, która jest w ciąży może zrobić te zakupy. Przyszli ojcowie również nie zawsze znajdują czas, a nawet, jeśli by go znaleźli, to trudno byłoby im znaleźć to, co jest potrzebne, nawet z listą zakupów.
Read More
12 Lut -

Co powinno znaleźć się w wyprawce dla niemowlaka

Rodzice, którzy oczekują narodzin pierwszego maluszka dość często nie mają pojęcia, co powinno się znaleźć w wyprawce. Na pewno więc chętnie przyda im się nasza podpowiedź. Przygotowując się do przyjścia na świat potomstwa już na dużo dni przed terminem porodu młode mamy starają się zgromadzić niezbędną wyprawkę. Często mimo wszystko nie do końca wiedzą, co powinno się w niej znaleźć.
Read More

Tematyka

Nowe

Archiwa