Bezpieczeństwo i wygoda maluszka – jak ułatwić jego przewijanie?

Bezpieczeństwo i wygoda maluszka – jak ułatwić jego przewijanie?

Bezpieczeństwo i wygoda maluszka – jak ułatwić jego przewijanie?

Pielęgnacja malutkich dzieci nie jest łatwym zadaniem. Co warto kupić do domu, aby przebiegała zawsze bezpiecznie dla naszej pociechy? Jak musi wyglądać toaleta publiczna dopasowana do oczekiwań młodych rodziców?

niemowlę

Autor: Jerry Lai
Źródło: http://www.flickr.com
Zmienianie pieluszki pociechy wymaga nie lada precyzji. Maluch zazwyczaj się wierci, zatem ulokowanie go na śliskiej powierzchni może być niebezpieczne. Z wsparciem rodziców przychodzą sprzedawcy przewijaków dziecięcych, które ułatwiają przewijanie, gwarantując bezpieczeństwo maluszka i większy komfort rodzicom zarówno w domowym zaciszu i miejscu publicznym.

Przewijaki dziecięce to rodzaj nakładki ze szczególnymi podporami i miękkimi małymi materacami. Mama i tata mogą umieścić je na komodzie lub łóżku, aby prościej przewinąć dziecko. Przydadzą się też podczas wypadów np. na wizytę do gości lub restauracji. Ze względu na podpórki, przewijaki dziecięce nie ślizgają się i stabilizują malucha – idź na stronę. Co więcej są bardzo lekkie i praktycznie w przenoszeniu. W każdym pomieszczeniu znajdzie się mebel, na którym da się je umieścić. Pokrycia przewijaków wykonane wykonane są z ceraty

niemowlę

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

lub frotki.

Są mięciutkie, łagodne dla delikatnej skóry maluszka, a dodatkowo łatwo wymienialne, przez co gwarantują sterylne warunki. Przewijaki dziecięce występują w różnorakich wersjach – od nakładek na przykładowo komody aż po stelaże na kółkach, które szybko mogą być przesuwane po pomieszczeniu, a ich wysokość- da się ustawić w zależności od wzrostu rodziców. Dzięki szerokiej ofercie przewijaków można zakupić idealny przewijak do domu, jak również stanowiący wyposażenie toalet w miejscach publicznych. Również koszta są bardzo różnorodne, począwszy od 50 zł za proste modele aż po 120 zł za taki na kółkach. Przewijaki dziecięce możemy dostać w sklepach stacjonarnych i online. Jeżeli zależy nam na szybkiej realizacji, trzeba pamiętać, że kupując je przez Internet, możemy otrzymać paczkę dopiero kilkanaście dni później. Ze względu na ich rozmiary, również koszt nadania jest dość wysoka.

Przewijaki dziecięce to głównie bezpieczeństwo dla maluszka, ale też wygoda dla mamy i taty. Dzięki specjalnemu kształtu materaca, maluch nie wierci się na boki. Sam przewijak da się ustawić na takiej wysokości, żeby rodzic nie był zmuszony nisko się pochylać.

Zainteresował Cię ten artykuł? Zatem czytaj to atrakcje poznań, na co masz chęć na następnej stronie, którą z radością dla Ciebie opracowaliśmy.

Z bogatej oferty producentów, każdy rodzic, czy też właściciel miejsc odwiedzanych przez rodziny z dziećmi znajdzie coś dostosowanego do swoich potrzeb.

admin

Wszystko dla dziecka, Zabawki, Zabawki dla dziewczynek

No description. Please update your profile.

~~||~~Comments Are Closed~~||~~

Tematyka

Nowe

Archiwa