Co jeszcze możesz zrobić w trosce o bezpieczeństwo swojego pupila

Co jeszcze możesz zrobić w trosce o bezpieczeństwo swojego pupila

Co jeszcze możesz zrobić w trosce o bezpieczeństwo swojego pupila

Jeżeli posiadasz niedużego psa i martwisz się, czy Ci nie ucieknie i nie zrobi sobie wówczas krzywdy, bez wątpienia powinieneś pomyśleć o zamontowaniu dla niego jakiegoś zabezpieczenia. Kiedy masz niewielkiego pieska dla przykładu w bloku i nie chcesz, aby wypadł przez taras, wówczas koniecznie najlepszym rozwiązaniem będzie dla Ciebie niewidoczne ogrodzenie dla psa.

pies

Autor: laurawashere95
Źródło: http://www.flickr.com
Działa ono na przykład jak płot pod wysokim napięciem – skutecznie odstraszy psa od zbliżania się do krawędzi tarasu, a równocześnie oczywiście będzie to kategorycznie dla niego całkowicie bezpieczne. Wystarczy, że założysz własnemu psu obrożę, która będzie natychmiastowo reagowała w przypadku gdy zbytnio zbliży się on do krawędzi balkonu. Wówczas poczuje on w szyi nieciekawe mrowienie – będzie to właśnie prąd elektryczny. Chociaż może to brzmieć odrobinę brutalnie, niewątpliwie dajemy Ci pewność, że jest to całkowicie bezpieczne dla Twojego psa, którego nie będzie to krzywdziło – zobacz szczegóły na http://sport-dog.plzobacz szczegóły na .

Autor: Grumpy Chris
Zwierzęta zawsze mają większą tolerancję na ból niż my, a dodatkowo natężenie prądu jest tak ustawione, że nie powoduje krzywdy. Na dodatek kiedy pies parę razy poczuje takie nieprzyjemne mrowienie, wtedy na pewno nie będzie już nawet próbował podchodzić do krawędzi tarasu. Dzięki temu po jakimś czasie noszenie przez niego obróżki nie będzie już konieczne. To bez wątpliwości jeden z najbardziej skutecznych sposobów, dzięki którym zdołasz nauczyć swojego psa posłuszeństwa. Dodatkowo takie ogrodzenie jest wielce korzystne także dla Ciebie – jeśli zdecydujesz się na jego zamontowanie, bez wątpliwości nie będziesz tego żałować. Ma ono tę dużą zaletę, że jest niewidoczne – dzięki temu wygląd Twojego tarasu nie zostanie zniszczony. Serdecznie polecamy takie rozwiązanie właściwie wszystkim właścicielom niedużych psów – to bez wątpliwości dobry pomysł. Kiedy masz kota i także martwisz się o jego bezpieczeństwo, takie ogrodzenie niewątpliwie również sprawdzi się dobrze w Twoim przypadku (kliknij).

admin

Czworonożni przyjaciele

No description. Please update your profile.

~~||~~Comments Are Closed~~||~~

Tematyka

Nowe

Archiwa