Co można znaleźć w sklepach internetowych z suplementacją sportową?

Co można znaleźć w sklepach internetowych z suplementacją sportową?

Co można znaleźć w sklepach internetowych z suplementacją sportową?

Wiedza Polaków o takiej kwestii, jak odżywki dla sportowców jest zatrważająco mała. Wielu rodaków utożsamia suplementy diety z niebezpiecznymi sterydami. Większość konsumentów nie wie, czym jest białko i dlaczego jest tak bardzo istotne dla każdego, kto chce nabrać siły.

pigułki

Autor: Global Panorama
Źródło: http://www.flickr.com

Pojawiali się ludzie, którzy pytali, czy białko wywołuje wzrost kilogramów. A to już niestety oznacza, że nie wynieśli ze szkoły podstawowych wiadomości na temat fizjologii człowieka.

Białko to najistotniejszy związek, który możemy spożywać w jedzeniu. Osoby ćwiczące muszą go jeść o wiele więcej, niż przeciętny nieruchawy Nowak. Najbardziej wartościowe artykuły, które mają w sobie białko, to jajka i rozmaite mięsa.

Niestety, aby zaliczyć dzienną obowiązkową porcję tego budulca, musi się pochłonąć ogromne ilości tych dań. Nie każdy wykazuje apetyt i czas, by gotować sobie dzień w dzień góry mięsa. W takim wypadku pomocą są odżywki dla sportowców, a w zasadzie białko w proszku.

na masę mięśniową

Autor: Erik Nomm
Źródło: http://www.flickr.com

Trzeba powiedzieć wprost – białko w proszku nie jest niczym złym, to zwyczajnie odfiltrowana serwatka lub białko z jaj. Można bez przeszkód spożywać tego gatunku odżywki dla sportowców zamiast pewnych dań. Niepolecane jest opieranie żywienia jedynie na takich białkach, warto oczywiście wcinać zdrowie mięsa.

Suplementy diety zaś to różnego rodzaju produkty, które wspierają aktywnych. Te, które są sprzedawane w Polsce, zawierają wyłącznie dobre dla zdrowia (w podanych dawkach) i legalne substancje. W sklepach cyfrowych można zobaczyć sporo tego gatunku towarów.

Ten wpis zawiera ciekawe dane na omawiany temat – jeśli masz ochotę uzyskać większą ilość wpisów, to odwiedź stronę weterynarz wrocław, która opisuje zbliżone problemy.

Najciekawsze są BCAA, które warto popijać przed i po treningu – takie substancje silnie przyspieszają regenerację.

Obowiązkową pozycją w szafie każdego trenującego są kapsułki zawierające Omega-3, dobrze wpływające na pracę organizmu. To praktyczny suplement, o ile nie spożywasz w tygodniu potraw rybnych (dla chcących dowiedź się więcej – odpowiednia strona).

admin

Bez kategorii

No description. Please update your profile.

~~||~~Comments Are Closed~~||~~

Tematyka

    • Brak kategorii

Nowe

Archiwa