Uderz botuliną w zmarszczki

Uderz botuliną w zmarszczki

Uderz botuliną w zmarszczki

Rocznie w Stanach Zjednoczonych decyduje się na niego 2,5 miliona kobiet. Do Amerykanek trochę nam brakuje, ale grono jego fanek stale się powiększa. O czym mowa? O botoksie, który ze zmarszczkami daje sobie radę, jak żelazko z pogniecionymi ubraniami. Zastanów się nad tym teraz i błyszcz niczym fajerwerki na Sylwestra! Botoks to jedna z najpopularniejszych i najbardziej bezpiecznych metod niwelowania zmarszczek. W TNS OBOP ,,Polka i medycyna estetyczna” do stosowania botoksu przyznało się 13% obywatelek. Zabieg znalazł się w trójce najbardziej pożądanych. Po depigmentacji i peelingu wskazało go 23% badanych. Fanów botoksu przybywa zwłaszcza zimą. Z prostego powodu – każda kobieta chce ładnie wyglądać w sylwestrową noc i podczas karnawału.

Poznaj swojego bohatera

Psychoterapia grupowa – w grupie siła!

Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.

Botoksu pierwszy raz zaczęto używać w medycynie estetycznej ponad dwadzieścia lat temu. Początkowo służył jedynie do wygładzania zmarszczek wokół oczu i na czole. Szybko jednak dostrzeżono, że wstrzyknięcie toksyny botulinowej ma wiele niezwykle przydatnych zastosowań. – Otwieranie spojrzenia, delikatne uniesienie powieki, a do tego odmłodzenie uśmiechu, czyli likwidacja opadających kącików ust i zmarszczek palacza wokół warg – to tylko niektóre z popularnych zastosowań botoksu – wyjaśnia specjalistka z Centrum Dermatologii i medycyny estetycznej WellDerm, dr Agnieszka Bliżanowska. „Wyprasowane” zmarszczki to nie koniec, po przyjęciu zabiegu wygląd twarzy staje się łagodny i zrelaksowany, oraz bardziej świeży. Właśnie taki, jakiego potrzebujesz na poważne wyjście.

Sekret tkwi w nerwachBotoks powoduje zatrzymanie przewodzenia nerwowego między nerwem i mięśniem. Wtedy ulega on relaksacji – nie dochodzą do niego nowe impulsy, co w efekcie powoduje wyrównanie zmarszczek. Botoks mechanicznie uniemożliwia marszczenie się skóry. Jest lepszy niż najlepszy krem przeciwzmarszczkowy – wstrzymuje „zagniatanie” skóry, powoduje, że zmarszczki się nie zwiększają.

Zabiegi w bieguMaksymalnie 30 minut i gotowe – tyle mniej więcej trwa zabieg podania botoksu w gabinecie medycyny estetycznej. Zawsze jednak trzeba zacząć od konsultacji. Doktor musi wziąć pod uwagę takie składowe, jak jakość i napięcie skóry oraz sprawdzić samo działanie mimicznych mięśni twarzy. – To obowiązek przy tego typu zabiegu. Trzeba wiedzieć, który mięsień należy osłabić, a który wzmocnić i dobrać odpowiednią dawkę preparatu – tłumaczy dr Bliżanowska. Zabieg trwa krótko i wykonuje się go wykorzystując cieniutkie igły. Efekty widoczne już po kilku dniach. Jak długo? – To zależy od podanej dawki botoksu i oczywiście indywidualnych predyspozycji pacjenta. Efekt jest widoczny średnio od trzech miesięcy do pół roku – dodaje dermatolog.

Przejdź na następną witrynę – w niej czeka na Ciebie bieżący materiał (http://welldent.wroclaw.pl/uslugi/implanty-wroclaw/) nowego działu. Opracowaliśmy go dla Ciebie z radością.

Wszystkie inne ofereowane zabiegi jakie znajdują się w Wellderm znajdą Państwo pod tym adresem

Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej <em>Doświadczenie ma znaczenie</em><br />
Zabiegi botoksowe robione są od wielu lat i można śmiało powiedzieć, że – wykonywane przez specjalistę – są bezpieczne. – <em>Oczywiście najważniejsza jest właściwa technika podania preparatu, dlatego warto zwrócić się do doświadczonego lekarza, który został odpowiednio przeszkolony i używał botoksu przy wielu zabiegach. W ten sposób minimalizujemy wszelkie ryzyko</em> – mówi ekspert w dziedzinie medycyny estetycznej. Botoks nie może powodować nieodwracalnych zmian, bo działanie preparatu jest czasowe, a przewodnictwo między nerwem a mięśniem się reaktywuje. [TAG=Toksyna’ title=” style=’margin:4px;’/></p>
<div class=
Autor: Centrum Medycyny EstetycznejScan

botulinowa jest nieszkodliwa, chociaż nawet tu, podobnie jak w przypadku wszystkich zabiegów medycznych, nie można całkowicie wykluczyć ryzyka komplikacji. Ważna jest technika wstrzykiwania, dlatego doświadczenie lekarze jest istotne.

Mężczyźni też mile widziani
Botoks to zabieg, o którym powinny myśleć nie tylko dojrzałe kobiety, najdotkliwiej odczuwające
które potem najbardziej odczuwają problem zmarszczek. – Wiek nie gra dużej roli. Z zabiegów mogą korzystać już 25-latki, zwłaszcza jeśli mają do tego wskazania i chcą złagodzić srogi wyraz twarzy – mówi dr Bliżanowska. Preparat nie jest przeznaczony jedynie dla płci pięknej – Coraz częściej zgłaszają się na zabiegi także mężczyźni, którzy chcą się pozbyć tzw. lwich zmarszczek, czyli „wrogich” fałd na czole.

Opracowaliśmy artykuł o podobnej treści. Umieściliśmy go na nowej stronie. Wejdź więc w ten link i dowiedz się szczegółów (https://www.svr.sklep.pl/category/SENSIFINE-AR-258187) z tym powiązanych.

Panom zależy na delikatnym spłyceniu zmarszczek, złagodzeniu oblicza, a nie na ich całkowitym usuwaniu. Coraz częściej wiedzą, że największą zaletą botoksu jest możliwość uzyskania naturalnego efektu świeżej, wypoczętej twarzy, a nie sztucznej maski – podsumowuje dermatolog. Jeśli zatem zdecydujesz się na zabieg razem ze swoim partnerem, to szanse na to, że Ty zostaniesz królową, a on królem balu, zdecydowanie rosną.

Źródło: „StudioZ Projektowanie i Aranżacja Wnętrz”

admin

Zdrowie dziecka, Zdrowy styl życia

No description. Please update your profile.

~~||~~Comments Are Closed~~||~~

Tematyka

Nowe

Archiwa