Co zrobić, aby cieszyć się pięknym uśmiechem przez długie lata?

Co zrobić, aby cieszyć się pięknym uśmiechem przez długie lata?

Co zrobić, aby cieszyć się pięknym uśmiechem przez długie lata?

Stomatologia estetyczna, która popularna jest wśród gwiazd kina oraz celebrytów, jest w zasięgu każdej osoby.
Profesjonalista w dziedzinie estetycznej stomatologii stawia na to, aby uśmiech był naturalny. Jego celem jest poprawa wyglądu uzębienia.

Nie chodzi jedynie o uzupełnienie ubytków, wyrównanie zębów albo zmianę odcienia zębów. Także dziąsła muszą mieć właściwy odcień, a kolor bieli musi być dopasowany do typu urody. Jeśli mamy kłopoty z przebarwieniami lub chcielibyśmy pozbyć się przerwy między zębami, to wtedy warto jest pomyśleć o licówkach. Licówki są to niezwykle cienkie, porcelanowe płatki, które są mocowane bezpośrednio na zębach. Uzupełniają one skrupulatnie braki i likwidują wszystkie niedoskonałości estetyczne. Dobrane we właściwy sposób licówki są zapewnieniem zdrowego i naturalnego wyglądu. Jest to jeden z najmniej inwazyjnych sposobów, żeby poprawić estetykę uśmiechu. Jest to zabieg bezpieczny, bez bólu, bez komplikacji i bez potrzeby leczenia aparatem ortodontycznym.

góry

Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
drogeria

Autor: Wella
Źródło: Wella
Korony moglibyśmy wybrać wówczas, jeżeli nasze zęby zostały zniszczone, złamane albo trwale przebarwione. Jest to najtrwalsza metoda odbudowy, która idealnie naśladuje naturalny ząb. Porcelana jest materiałem bardzo wytrzymałym i nie zmienia odcienia, a nasz organizm niezwykle prawidłowo ją toleruje.

Jeżeli myślisz, że wiadomości opisane w tym artykule są absorbujące, kliknij również ten odnośnik – to unikalna strona internetowa (http://www.rehaexpert.pl/oferta/osteopatia/), na której odnajdziesz podobne tematy.

Na porcelanie nie gromadzą się bakterie oraz kamień nazębny. Aktualnie stosowane korony wykonane z cyrkonu, są to najwyższe osiągnięcia estetycznej stomatologii, jeśli chodzi o zakres odbudowy uzębienia. Dzięki tym koronom jest możliwe uzyskanie optymalnej głębi i przezierności szkliwa. Do zastosowania podczas jednej wizyty, są estetyczne obudowy kompozytowe. Dla trwałości tych obudów, kluczowy jest dobór najwyższej jakości surowców.

Nakłada się je przy użyciu polichromatycznej techniki warstwowej. Kolor, kształt oraz powierzchnia zębów, mogłyby być w takiej sytuacji precyzyjnie dopasowane w niezwykle krótkim okresie czasu. Efekty estetyczne są bardzo szybkie oraz skuteczne.

admin

Bez kategorii

No description. Please update your profile.

~~||~~Comments Are Closed~~||~~

Tematyka

    • Brak kategorii

Nowe

Archiwa