Co zrobić, jak nasze zęby nie prezentują się zbyt dobrze? Interesującym rozwiązaniem mogą być licówki

Co zrobić, jak nasze zęby nie prezentują się zbyt dobrze? Interesującym rozwiązaniem mogą być licówki

Co zrobić, jak nasze zęby nie prezentują się zbyt dobrze? Interesującym rozwiązaniem mogą być licówki

Są tego typu sytuacje, że niezbyt często się uśmiechamy i nie chodzi tu z pewnością o dobry humor.

Po prostu nasze zęby nie są w zbytnio dobrym stanie, są nie za bardzo równe, mają przebarwienia, dostrzegane są zbytnio duże szpary między zębami i tym podobne, a to wszystko powoduje, iż nie chcemy, ażeby ktoś to zauważył. Całe szczęście mamy na to sposoby, jednym z nich są licówki.

uśmiechnięta kobieta

Autor: Sharon & Nikki McCutcheon
Źródło: http://www.flickr.com

Licówki, przykładowo jedne z najbardziej znanych licówki porcelanowe, to cienkie płatki porcelany, jakie przykleja się na przednią powierzchnię zębów, dzięki temu możemy ukryć defekty estetyczne- https://www.dentystakaniak.pl/co-robie/? zęby, sprawić, iż będą rewelacyjnie wyglądać, będą miały piękny kształt jak i barwę. Jesteśmy w stanie również poszerzyć lub całkowicie zlikwidować szpary pomiędzy zębami. Są także odpowiednie do małej korekty ustawienia zębów, na przykład w przypadku małego skręcenia albo stłoczenia.

Licówki są dobre dla osób, które pragną rozjaśnić kolor zębów, ale i ukryć trwałe przebarwienia. Wykorzystuje się je w przypadku niezbyt estetycznych bruzd, ale również uszkodzeń uzębienia. Dopiero przy większych zniszczenia używa się korony ceramiczne. Licówki musi zakładać dobry dentysta, gdyż w takiej sytuacji jest gwarancja, iż wszystko będzie wykonane jak najlepiej, a nasze zęby rzeczywiście zyskają na wyglądzie- link do strony www. Gdzie spotkać teglink do strony www??

Najlepszym miejscem jest Legnica, gdzie z pewnością odnajdziemy takiego fachowca, jaki polepszy wygląd naszego uzębienia, a my będziemy w stanie na nowo się uśmiechać, bez troski, że ktoś zobaczy nasze ubytki.

admin

Zdrowie dziecka, Zdrowy styl życia

No description. Please update your profile.

~~||~~Comments Are Closed~~||~~

Tematyka

Nowe

Archiwa