Czy hodowla gołębi pocztowych jest w naszym kraju modna? Dowiadujemy się co jest ważne dla hodowców

Czy hodowla gołębi pocztowych jest w naszym kraju modna? Dowiadujemy się co jest ważne dla hodowców

Czy hodowla gołębi pocztowych jest w naszym kraju modna? Dowiadujemy się co jest ważne dla hodowców

Każdy zjadacz chleba posiada jakąś pasję. Jedni kolekcjonują monety, niektórzy łowią ryby, a inni… posiadają gołębie domowe! Dla jednostki, jaka nie ma rozeznania w danym aspekcie,pasja ta może wydawać się dziwna.

gołębie

Autor: oatsy40
Źródło: http://www.flickr.com
Nic bardziej mylnego. Sport ten, ponieważ właściwie tak to można ująć, wiąże się z nieprawdopodobną adrenaliną. Ktoś ma wątpliwość – czy to jest kpina? Ależ skąd! Hodowcy bywają dość mocno zaabsorbowani swymi gołębiami. Mimo ogólnym stereotypom hodowanie i wyszkolenie takich ptaków nie jest aż takie prozaiczne. Należy inwestować w właściwe produkty dla gołębi pocztowych, których często koszt przeraża- produkty dla gołębi. Hobby dla osób w podeszłym wieku? Nie do końca. Często młodzi, co prawda [zazwyczaj wychowani na wsi, bo tam są najbardziej przyzwoite perspektywy do rozwijania tejże pasji i zakładania własnej hodowli.

Zaciekawił Cię artykuł?! Mamy dla ciebie unikatowe informacje, więc zobacz kluczowy link (sklep.acana.com.pl/) w tym temacie.

Brzmi nieźle? Jak najbardziej. Niemniej o cóż w tym chodzi? Założenia są banalne. Na dachu umieszcza się właściwą zapadnie i czeka… na moment, gdy jakiś gołąb pojawi się pośród domowych gołębi, w drugiej kolejności chwyta się go, skleja taśmą tak zwane „lota” i daje do izolatki. Następnie gołąb rozwija się w nowym otoczeniu, w jakim jest dokarmiany. Najczęściej aplikuje się mu także suplementy diety jak na przykład omega 3 oil i po czasie jest w końcu właściciela. Jak jednakże to sprawdzić? Stosując prozaiczny chwyt. Należy zapakować go w podróż- . Inny osobnik przebywa pośród takich, które przywiązane są do hodowcy od wyklucia, zatem jeżeli jest mu dobrze to przyzwyczaja się. Pakuje się go więc razem z innymi do pudełka i wiezie kilka kilometrów od miejsca hodowli. W drugiej kolejności uchyla się karton i wszystkie lecą. Wpierw zataczają koło, aby obrać kierunek, a później odlatują.

Na wątpliwość jednakże czy do starego czy obecnego hodowcy, odpowiedź bywa oczywista, wiedzę takową hodowcy zdobywają po kilku dniach, gdy gołąb pojawi się na dachu.

admin

Czworonożni przyjaciele

No description. Please update your profile.

~~||~~Comments Are Closed~~||~~

Tematyka

Nowe

Archiwa