Czym jest obrzezanie, dlaczego się go robi i dlaczego jest to wstydliwa kwestia tabu w naszym państwie?

Czym jest obrzezanie, dlaczego się go robi i dlaczego jest to wstydliwa kwestia tabu w naszym państwie?

Czym jest obrzezanie, dlaczego się go robi i dlaczego jest to wstydliwa kwestia tabu w naszym państwie?

Zamierzasz się dowiedzieć dużo o obrzezaniu? Jesteś zainteresowany dlaczego dokonuje się taką operację? Zobacz co na ten temat mają do powiedzenia fachowcy!

Obrzezanie polega na usunięciu części albo też całości napletka.
urolog z Gdańska

Autor: Life Mental Health
Źródło: http://www.flickr.com
Przeważnie zabieg ten ma odcień kulturowy lub jest po prostu religijnym obrządkiem. W ostatnim czasie jednak niezwykle rośnie liczba mężczyzn, którzy to z różnorodnych powodów postanawiają na takie danie swojego narządu pod skalpel. Pytanie brzmi tylko, czy należy.

Gdy będziesz poszukiwać dodatkowych danych na wątek poruszany w powyższym poście, to wejdź tutaj (https://optyk.wroc.pl/warsztat-szlifiernia/) – na pewno te materiały też Cię zaciekawią.

Wskazuje się tu pomysły za i przeciw, na których podstawie jednak nie można wyciągnąć konkretnych obiektywnych wniosków. Jest tak, że w niektórych częściach świata, przykładowo głównie w krajach anglojęzycznych, obrzezanie jest pod koniec XIX wieku znane głownie z powodów powiązanych z ważnymi poglądami quasi-medycznymi lub obyczajowymi. Przykładowo w USA zabieg ten bardzo dobrze przyjął się, bo był wyróżnikiem eleganckich bogatych Panów sfery średniej, więc później każdy chciał posiadać taki atrybut. Do dziś wiele amerykańskich dam wymaga, by mężczyzna był obrzezany. Argumentują to przykładowo tradycją, higieną czy estetyką. Z kolei w naszej społeczności obrzezanie to temat tabu. Czerpie się to m.in. z automatycznego kojarzenia zabiegu obrzezania z pochodzeniem żydowskim a także względami religijnymi, jakie to obowiązują przykładowo pośród muzułmanów. Z drugiej strony, obrzezanie Gdańsk jest często niezbędnym składnikiem terapii w sytuacji, gdy mężczyzna był chory na stulejkę. To też jest sprawa niezmiernie delikatna, o której często głośno się nie opowiada. Gdy natomiast chcesz takiego zabiegu zgłoś się na obrzezanie Gdańsk. Z kwestią narządów rozrodczych wiąże się również urolog Gdańsk. Urolog Gdańsk leczy wszystkie rozmaite choroby związane z naszym układem moczowo-płciowym –

Wizytacja u lekarza urologa dla licznych z nas może kojarzyć się z sporym stresem oraz wstydem, dlatego należy już zawczasu się do niej właściwie przygotować.

Zobacz więc, z jakimi symptomami zgłosić się do urologa i jak będzie zachodziła taka wizyta. W końcu problemy urologiczne to nic strasznego, można je skutecznie leczyć.

admin

Zdrowie dziecka, Zdrowy styl życia

No description. Please update your profile.

~~||~~Comments Are Closed~~||~~

Tematyka

Nowe

Archiwa