Dowiedz się, co umie legendarna zabawka Furby

Dowiedz się, co umie legendarna zabawka Furby

Dowiedz się, co umie legendarna zabawka Furby

Marzysz o psie, jednak rodzice są pełni obaw czy się zgodzić? Wizja sprzątania kociej toalety nie daje ci spać po nocach? A może po prostu pragniesz sprawić niespodziankę komuś kogo lubisz? W każdej z wyżej wymienionych sytuacji bezproblemowo poradzi sobie Furby! Ten sympatyczny jegomość to nie tylko zwykła zabawka, ale wielka Osobowość.

furby

Źródło: http://www.flickr.com/

Po raz pierwszy zabawki Furby miały swoją premierę na świecie w 1998 roku i prawie w tej samej chwili przeprowadziły rewolucję na rynku branży dziecięcej.http://varsovia.edu.pl/prywatne-liceum/ liceum mokotówJednak nie minęło wiele czasu, a okazało się, że niewielkich rozmiarów małe, kosmate cudaki przypominające chomika giganta, spokrewnionego z sową, oczarowują nie tylko najmłodszych, ale także ich rodziców. Pod koniec dwudziestego wieku o zabawkach reagujących na dotyk i głos mówiono przede wszystkim pod katem przyszłości, tymczasem przekonaliśmy się, że owa przyszłość pojawiła się szybciej niż myśleliśmy. Niestety, mimo że Furby potrafił porozumiewać się w paru językach, włączając „ojczysty” język furbish – nie znał ani słowa w języku polskim. Ale wiosną, 2013 roku zabawka pojawiła się u nas w zupełnie odświeżonym, zniewalającym wydaniu, rozumiejąc przy tym komendy w języku polskim, i tym sposobem skradła nasze serca. Zajmując się Furbym możemy mieć wpływ na jego osobowość i temperament, uczymy mówienia, opiekujemy się nim, dokarmiamy i razem śpiewamy, a nawet tańczymy. Furby (zobacz ceny zabawek furby) ma wmontowane czujniki na plecach, brzuchu i dziobie, reaguje więc na pieszczotliwy dotyk, łaskotki a także karmienie. Posiada przy tym nienaganne maniery, gdyż potrafi dziękować i pożegnać nas na dobranoc. Zabawki Furby stanowią dobre rozwiązanie dla osób które są wrażliwe na futerko czworonożnych zwierzaków, ponieważ nasz mały kolega nie zrzuca swego kolorowego, pięknego futerka.

Jedną z wielu ciekawych opcji jaką zapewnić nam może Furby jest synchronizacja z urządzeniami Apple oraz z Androidem. Możemy ściągnąć banalnie prostą i nieodpłatną aplikację oraz zacząć dobrze się bawić. Dzięki niej możemy malucha edukować w języku polskim lub karmić jednocześnie kształtując mu przy tym charakter. Zabawka możemy kupić w tak wielu oryginalnych barwach, iż każdy potencjalny nabywca bez problemu wybierze odpowiedni dla siebie model – zobacz przykłady na

admin

Wszystko dla dziecka, Zabawki, Zabawki dla chłopców, Zabawki dla dziewczynek

No description. Please update your profile.

~~||~~Comments Are Closed~~||~~

Tematyka

Nowe

Archiwa