Drony atakują branżę elektroniczną i kradną tym samym serca klientów! Warto już teraz sprawdzić DJI Phanton Advanced i 3 dr solo!

Drony atakują branżę elektroniczną i kradną tym samym serca klientów! Warto już teraz sprawdzić DJI Phanton Advanced i 3 dr solo!

Drony atakują branżę elektroniczną i kradną tym samym serca klientów! Warto już teraz sprawdzić DJI Phanton Advanced i 3 dr solo!

Na obecnym, nadal zmieniającym się rynku elektroniki i gadżetów już jakiś czas temu zaczęły królować drony. Są one małych rozmiarów i tak naprawdę to jak na swą wysoko rozwiniętą technikę stosunkowo nie drogie. Obsługa drona DJI Phantom 3 Advanced lub 3dr solo jest absurdalnie prosta, nawet dziecko może całkowicie sobie z nią poradzić. Z innej strony patrząc, obeznana osoba, która zna drona, może sprawić, że będzie on fachowym urządzeniem do nagrywania filmów i robienia zdjęć.

dron

Autor: Ryan Dickey
Źródło: http://www.flickr.com
DJI Phantom 3 Advanced to najnowszy wypust na rynku – camonboard. Firma DJI i jej – dron dji spark – produkty to współcześnie jedne z najbardziej charakterystycznych produktów tego typu w branży. W porównaniu z poprzednimi modelami, trzeba podkreślić, że w tym modelu nastąpiło parę modyfikacji w kwestii sprzętowej. Urządzenie znacznie lepiej odnajduje się w przestrzeni, a do dysponowanej już łączności gps dodano także obsługę systemu glonass.

Najistotniejszą wiadomością i nowatorską zmianą w DJI Phantom 3 Advanced jest dołączenie dwóch mniejszych obiektywów na obudowie, co umożliwia mu zobaczyć wszystko co dzieje się naokoło. Naturalnie podstawowa kamera jest na swoim miejscu. Tego typu interesujące wyjścia pozwalają bez problemu poruszać się w przestrzeni, zwłaszcza w takich miejscach, w których zasięg gps może zawieść.

Możliwość pochwalenia się nowym sprzętem ma również producent 3D Robotics. Ich najnowszy produkt dzierży miano 3dr solo. Posiada on precyzyjny kontroler lotu PIXHAWK 2 oraz dwa pokładowe komputery, każdy o mocy 1 Ghz. Co interesujące urządzenie to jako pierwsze w branży posiada przycisk stopu, dzięki czemu jest możliwość zatrzymać go w przestrzeni. Dzięki zastosowaniu narzędzie 3 osiowego gimbału w pełni będzie możliwość sterować funkcjami kamery go pro w trakcie lotu, a dodatkowo przesyłać obraz w jakości HD na odległość 1km.

W dodatku dron 3dr solo będzie posiadał specjalnie dedykowaną dla siebie aplikację na smartfony. Ci, którzy kupią tego typu drona z kamerą dostaną szansę całkowicie komfortowego weryfikowania parametrów pracy urządzenia, a w dodatku umożliwi to też całkowicie ustalić automatyczny lot.

Ogromne i szerokie możliwości zakresu i systemów automatycznych drona, to jedne z najbardziej interesujących rzeczy określających to urządzenie.

admin

Wszystko dla dziecka, Zabawki

No description. Please update your profile.

~~||~~Comments Are Closed~~||~~

Tematyka

Nowe

Archiwa