E- papieros – zdrowszy zamiennik tradycyjnych wyrobów nikotynowych

E- papieros – zdrowszy zamiennik tradycyjnych wyrobów nikotynowych

E- papieros – zdrowszy zamiennik tradycyjnych wyrobów nikotynowych

W dwudziestym pierwszym wieku coraz powszechniejsze stają się elektryczne papierosy, i jest tak nie bez powodu. Emitowana przez nie para wodna w miejsce rakotwórczego dymu nie szkodzi tak silnie jak tradycyjne papierosy ani palaczowi, ani jednostkom w pobliżu w postaci tzw. biernego palenia, a dostarcza podobnej dozy nikotyny.

e-papierosy

Autor: christopher cornelius
Źródło: http://www.flickr.com
Jednocześnie różnorodne funkcje papierosa są zachowane – przynoszą one nikotyny, tworzą okazję do towarzyskich przerw na papierosa, mogą nawet być jednakowo fotogeniczne.

Ten dający do myślenia wpis zwyczajnie należy zgłębić. Odnosi się do zbliżonej kwestii, zatem bez wątpienia warto go poczytać. Kliknij – uczciwie zalecamy tę stronę.

Niektórzy badacze porównują szkodliwość nikotyny zażywanej w ów sposób do systematycznego spożywania kawy. W wybranych państwach, chociażby Austrii, stanowią nawet produkt medyczny, jako że eliminują sporo negatywnych skutków tradycyjnego palenia.

Elektryczny papieros jest w stanie być dostępny w bardzo najróżniejszych wariantach designerskich – od popularnych cienkich tubek albo kształtów pióra wiecznego aż po bardzo estetyczne repliki fajek. Pod względem konstrukcji stanowi urządzenie do inhalacji – wdychany jest tak zwany e-liquid, czyli roztwór nikotyny w glicerynie , a także glikolu propylenowym, czasem z dodatkiem wody i aromatami . Liquid do e papierosa przechowywany jest w wymiennym pojemniku, który da się bezproblemowo uzupełniać. Następnie podgrzewany jest atomizerem, gdzie też dochodzi do ekstrakcji ze aromatami.

Ponieważ elektryczny papieros jest zasilony energią elektryczną, użyteczny będzie sprawdzony akumulator. Obecnie można też z reguły podłączyć go też do USB w urządzeniu elektronicznym w celu naładowania baterii. Przed zakupem elektrycznego papierosa warto zapytać sprzedawcy o to, co by polecał – wbrew pozorom dane modele nie są rekomendowane początkującym klientom ze względu na wysokie wymaganie konserwacyjne , a także nieznacznie wyraźniej skomplikowaną budowę .

liquid do papierosa elektronicznego

Autor: Lindsay Fox
Źródło: http://www.flickr.com
Niezależnie od decyzji danego modelu, e-papieros to zdecydowanie lepsza alternatywa – tańsza od wypalania klasycznych papierosów, nieszkodliwa dla dzieci , a także palacza, nierzadko o bardziej interesujących możliwościach zapachowych. Należy mimo to pamiętać, iż wciąż nie są one w wszystkim miejscu dobrze widziane – w wielu polskich miejscach publicznych, przykładowo w galeriach sztuki, pociągach i takich samych środkach transportu , jak również placówkach edukacyjnych ich używanie jest zabronione.

admin

Zdrowie dziecka, Zdrowy styl życia

No description. Please update your profile.

~~||~~Comments Are Closed~~||~~

Tematyka

Nowe

Archiwa