Jak możemy bezpiecznie zrzucić niepotrzebne kilogramy po świętach ?

Jak możemy bezpiecznie zrzucić niepotrzebne kilogramy po świętach ?

Jak możemy bezpiecznie zrzucić niepotrzebne kilogramy po świętach ?

Święta to świetna okazja do mnóstwa rzeczy, na jakie nie można przyzwolić sobie w innych dniach roku. Istnieją w ciągu roku co najmniej dwa takie dni, szczególnie związane z religią katolicką, ale na tyle głęboko zakotwiczone w kulturze świeckiej, że z wolnego od pracy i możliwości spotkania z bliskimi na towarzyskim gruncie korzysta wielu osób innych wyznań, oraz całkiem niewierzących.

święty mikołaj

Źródło: flickr.com

Przygotowujesz się w takim razie do wizyty u rodziców, do rodziców partnera, niekiedy do jednych i drugich, jeśli tylko żyją na przyjaznej stopie. Spotykasz się z rodzeństwem, niekiedy zabierasz również znajomych. Niekiedy okazuje się, że to nie ty wybierasz się z odwiedzinami i najbliższymi na obiad świąteczny do kogoś, ale to wszyscy odwiedzają ciebie. Tak czy owak nie możesz dać sobie czasu na obijanie się: idąc do kogoś miło jest zrobić parę interesujących, tradycyjnych posiłków, także ciast: na Boże Narodzenie robimy podsmażanego karpia i różne odmiany dań opierających się na śledziach. Na Wielkanoc stół aż ugina się od dań bazujących na jajkach, mięsach, a na deser serwowanych jest dużo ciast i babek. A kiedy uroczystość i kolacja odbywa się u ciebie, to przecież ty masz obowiązek, aby wprawić odwiedzających w osłupienie liczbą i złożonością dań.

zdrowe odżywianie na I to koniec, jeśli chodzi o zachowanie [TAG=figury

Źródło: dbam-o-siebie.pl

, odpowiednią dietę. Gdy specjalnie biegasz okrągły rok, by zachować dobrą sylwetkę, nie przesadzasz z tłuszczami i białkami, aby nie nabrać niepotrzebnych kilogramów, w Boże Narodzenie albo kwietniu wszystko przez te parę dni uroczystości zostaje utracone, a jak już wszyscy wrócą się do własnych domów, ciebie czeka odchudzanie po świętach (dieta na ładną cerę – kliknij)
Tyle tylko, że odchudzanie opiera się na utrwaleniu pewnych nawyków i trybu życia, i te dobre nie powinny mieć wolnego nawet w święta. Zdrowa dieta odchudzająca musi być zachowana również w trakcie świątecznych dni. Gdy twoja silna wola nie jest dość silna, by odmówić sobie podsmażanego karpia czy doskonale przyrządzonych jajek z dressingiem, spróbuj przynajmniej nie jeść dużo. Najlepiej wybierać ze stołu niskokaloryczne posiłki i w ogóle nie próbować mazurka. Fakt jest taki, że po takiej posiłku potrzebnych jest parę tygodni wzmożonej pracy, żeby waga ponownie cofnęła się na poprzednie miejsce, wchłonięte węglowodany i tłuszcze zniknęły z organizmu, a sam organizm na nowo zrównoważył gospodarkę witamin i mikro- i makroelementów.

admin

Zdrowy styl życia

No description. Please update your profile.

~~||~~Comments Are Closed~~||~~