Jak możemy bezpiecznie zrzucić niepotrzebne kilogramy po świętach ?

Jak możemy bezpiecznie zrzucić niepotrzebne kilogramy po świętach ?

Jak możemy bezpiecznie zrzucić niepotrzebne kilogramy po świętach ?

Święta to świetna okazja do mnóstwa rzeczy, na jakie nie można przyzwolić sobie w innych dniach roku. Istnieją w ciągu roku co najmniej dwa takie dni, szczególnie związane z religią katolicką, ale na tyle głęboko zakotwiczone w kulturze świeckiej, że z wolnego od pracy i możliwości spotkania z bliskimi na towarzyskim gruncie korzysta wielu osób innych wyznań, oraz całkiem niewierzących.

święty mikołaj

Źródło: flickr.com

Przygotowujesz się w takim razie do wizyty u rodziców, do rodziców partnera, niekiedy do jednych i drugich, jeśli tylko żyją na przyjaznej stopie. Spotykasz się z rodzeństwem, niekiedy zabierasz również znajomych. Niekiedy okazuje się, że to nie ty wybierasz się z odwiedzinami i najbliższymi na obiad świąteczny do kogoś, ale to wszyscy odwiedzają ciebie. Tak czy owak nie możesz dać sobie czasu na obijanie się: idąc do kogoś miło jest zrobić parę interesujących, tradycyjnych posiłków, także ciast: na Boże Narodzenie robimy podsmażanego karpia i różne odmiany dań opierających się na śledziach.

Gdy interesuje Cię opisywany temat, to odsyłam do witryny, gdyż znajdziesz tutaj masę fascynujących zagadnień na ten temat.

Na Wielkanoc stół aż ugina się od dań bazujących na jajkach, mięsach, a na deser serwowanych jest dużo ciast i babek. A kiedy uroczystość i kolacja odbywa się u ciebie, to przecież ty masz obowiązek, aby wprawić odwiedzających w osłupienie liczbą i złożonością dań.

zdrowe odżywianie na I to koniec, jeśli chodzi o zachowanie [TAG=figury

Źródło: dbam-o-siebie.pl

, odpowiednią dietę. Gdy specjalnie biegasz okrągły rok, by zachować dobrą sylwetkę, nie przesadzasz z tłuszczami i białkami, aby nie nabrać niepotrzebnych kilogramów, w Boże Narodzenie albo kwietniu wszystko przez te parę dni uroczystości zostaje utracone, a jak już wszyscy wrócą się do własnych domów, ciebie czeka odchudzanie po świętach (dieta na ładną cerę – kliknij)
Tyle tylko, że odchudzanie opiera się na utrwaleniu pewnych nawyków i trybu życia, i te dobre nie powinny mieć wolnego nawet w święta. Zdrowa dieta odchudzająca musi być zachowana również w trakcie świątecznych dni. Gdy twoja silna wola nie jest dość silna, by odmówić sobie podsmażanego karpia czy doskonale przyrządzonych jajek z dressingiem, spróbuj przynajmniej nie jeść dużo. Najlepiej wybierać ze stołu niskokaloryczne posiłki i w ogóle nie próbować mazurka. Fakt jest taki, że po takiej posiłku potrzebnych jest parę tygodni wzmożonej pracy, żeby waga ponownie cofnęła się na poprzednie miejsce, wchłonięte węglowodany i tłuszcze zniknęły z organizmu, a sam organizm na nowo zrównoważył gospodarkę witamin i mikro- i makroelementów.

admin

Zdrowie dziecka, Zdrowy styl życia

No description. Please update your profile.

~~||~~Comments Are Closed~~||~~

Tematyka

Nowe

Archiwa