Jak możemy pomóc zwierzakom?

Jak możemy pomóc zwierzakom?

Jak możemy pomóc zwierzakom?

Kiedy widzimy zwierzaki uwięzione w przerażających warunkach, przemieszczane kilkadziesiąt godzin w upale bądź mrozie, oczekujące na swą śmierć, czujemy bezradność.
Choć sytuacja może wydawać się beznadziejna, są skuteczne sposoby pomocy bezbronnym stworzeniom wymagające wyłącznie minimalnego zaangażowania , Przede wszystkim nie kupuj futer oraz skór ani dodatków z nich wykonanych.

Niewielu zdaje sobie sprawę, że futro to nie wyłącznie płaszcz, lecz też breloczki, obszycia kołnierzy. Skórzane torebki bądź paski nie pochodzą z odpadków hodowli przemysłowej. Tak dla futra, jak i drobnych dodatków zwierzaki są zabijane codziennie. Dotyczy to nie wyłącznie krów albo lisów, ale i zwierząt egzotycznych, z jakich robi się portfele jak też luksusowe torebki.
fundacja

Autor: Damzy Adam Islaam
Źródło: http://www.flickr.com

Świadomy Wybór najlepszym sposobem na pomaganie zwierzakom. Codziennie masz wybór. Tylko od Ciebie będzie zależeć co nabędziesz w sklepie, co zjesz, skąd pochodzić będzie Twoje jedzenie. Co można uczynić? Na pewno nie kupuj jajek z tzw. chowu klatkowego, wybieraj substytuty nabiału, jak na przykład roślinne napoje: sojowe, migdałowe, nie marnuj pożywienia. Wesprzyj finansowo jakąś z organizacji działających na rzecz zwierząt, może to być dowolna fundacja działająca legalnie. Każdy grosz się liczy, a najmniejszy przelew jest fragmentem wielkiej sumy działań. Strategii na wsparcie zwierząt jest mnóstwo.

Pamiętaj – każdego dnia Twe wybory i działania mają duże znaczenie, dokładnie jednakowo jak działania prozwierzęcych aktywistów. Tylko od Ciebie zależy, jakim kierunku postanowisz iść?

admin

Bez kategorii

No description. Please update your profile.

~~||~~Comments Are Closed~~||~~

Tematyka

    • Brak kategorii

Nowe

Archiwa