Jak ocalić nasz ogród przed czworonogim ulubieńcem?

Jak ocalić nasz ogród przed czworonogim ulubieńcem?

Jak ocalić nasz ogród przed czworonogim ulubieńcem?

Obecnie mamy rozstrzygnięcie, estetyczne oraz niezwykle skuteczne problemu z uciekinierami – pieskami, bądź też zbiegami – kotami. Można bowiem od pewnego czasu dostać (również w necie) tak zwane niewidoczne ogrodzenie dla psa.

Co to jest oraz w jaki sposób działa postaram się skrótowo przybliżyć w tym artykule. O ile Państwo jeszcze nie słyszeli o tym

Psiak

Autor: Eselsmann™
Źródło: http://www.flickr.com

znakomitym wynalazku ułatwiającym nam życie a naszym pupilom zapewniającym swobodę, koniecznie przeczytajcie niniejszy materiał o nowoczesnych płotach, jakich zupełnie nie widać. Niewidoczne ogrodzenie dla psa (do sprawdzenia na tej stronie) stanowi rewelacyjne rozwiązanie dla osób, które mają kłopoty ze swymi czworonogami. Dzięki niemu wykonalne jest zdyscyplinowanie pieska, bez pozbawiania mu wolności i ruchu na wolnym wybiegu. Reguła, na jakiej funkcjonuje taki zestaw nie jest skomplikowana. W ziemi umieszcza się drut antenowy, wygradzając tym sposobem teren, na którym może poruszać się nasz zwierzak.

Czworonogowi wkłada się obróżkę z mikro elektryzatorem i od teraz posiadamy już kontrolę

Pani z psem

Autor: Nan Palmero
Źródło: http://www.flickr.com

nad poczynaniami naszego pieska. Obręb który grodzimy podzielony jest na 2 sfery, na część ostrzegawczą i strefę zakazaną. Piesek wchodząc do pierwszej sfery, usłyszy dźwięki uprzedzające wydawane przez obróżkę . W momencie, gdy pies psie przysmaki zlekceważy ów znak, przekroczy określoną przez nas część i wejdzie do rejonu zakazanego, obroża wyda sygnał wraz z niewielkim bodźcem elektrycznym, przekonując go do powrotu. Wypada zaznaczyć, że bodziec nie sprawia pieskowi znacznego bólu, lecz jest równocześnie dostateczny, aby pies zrezygnował. Pies ogromnie szybko wyszkoli się poruszać wyłącznie po wskazanym terenie.

Ogromną wartością wspomnianego rozwiązanie jest to, iż wszelkie parametry jak siła bodźca bądź wielkość strefy zakazanej i ostrzegawczej, możemy swobodnie dostosowywać za pomocą nadajnika. Instalując niewidoczne ogrodzenie dla psa mamy możność nie jedynie uniemożliwić rejteradę naszemu ulubieńcowi poza określoną część ogrodu, lecz także ochronić nasze rabaty czy też pozostałe zagrożone rozkopaniem bądź „podlaniem” przez psa cenne miejsca. Tego rodzaju ogrodzenia z powodzeniem stosować mogą również posiadacze kotów i wszystkich innych zwierzaków domowych.

admin

Czworonożni przyjaciele

No description. Please update your profile.

~~||~~Comments Are Closed~~||~~

Tematyka

Nowe

Archiwa