Jak właściwie zadbać o własnych pracowników? Pamiętaj, iż programy socjalne są bardzo ważne!

Jak właściwie zadbać o własnych pracowników? Pamiętaj, iż programy socjalne są bardzo ważne!

Jak właściwie zadbać o własnych pracowników? Pamiętaj, iż programy socjalne są bardzo ważne!

Jeśli prowadzisz swoją firmę, bez wątpienia niejeden raz musiałeś stawić czoła wszelkiego rodzaju przeciwnościom oraz podejmować nierzadko trudne decyzje. Jednym z kłopotów, z którymi często będziesz musiał się mierzyć jest niewątpliwie sprawa różnego rodzaju udogodnień socjalnych dla własnych pracowników. Oczywiście z jednej strony powinieneś o nich zadbać – w końcu nie samą pracą człowiek żyje – z drugiej jednak strony nie ma co przesadzać, bo pracownicy za bardzo się rozleniwią i wydajność ich pracy znacząco spadnie. Jak zatem znaleźć złoty środek i jakie udogodnienia socjalne możesz zaproponować swoim pracownikom żeby czuli się komfortowo w Twojej firmie?

zdrowie - zbliżenie

Autor: Olivier Duquesne
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie niezwykle popularne są przede wszystkim różnego rodzaju programy prozdrowotne dla firm. Nie da się ukryć, że właściwie zrelaksowany pracownik będzie oczywiście pracował o wiele wydajniej. Jeżeli Twoi pracownicy w trakcie dnia wydajnie pracują umysłowo, być może dobrym pomysłem będzie przykładowo masaż w pracy. Jeżeli zapoznasz się z wynikami najświeższych badań, na pewno się mocno zdziwisz – okazuje się, iż nawet kilkuminutowy masaż (zobacz znajdź informacje) w trakcie dnia pracy znacząco poprawia wydajność pracownika. Dlatego zatem masaż w pracy jest czymś (masaż relaksacyjny w pracy), co zdecydowanie powinieneś mocno rozważyć.

Jeżeli zdecydujesz się na taką opcję, musisz jeszcze wybrać kogoś, kto będzie wykonywał dla Ciebie takie usługi. Na szczęście teraz jest wiele zarówno firm jak i pojedynczych osób, które proponują masaż dla firm. Możesz na przykład zdecydować się na zaangażowanie takiego masażysty na stałe – to znakomity pomysł w wypadku kiedy zatrudniasz sporo pracowników i masz naprawdę dużą firmę. Możesz również zamówić masażystę na określoną godzinę w ciągu dnia lub wykupić swoim pracownikom karnety na masaż do wykorzystania w wybranym momencie. Opcji jest naprawdę sporo, a programy prozdrowotne dla firm są obecnie tak rozbudowane, że na pewno zajdziesz coś odpowiedniego akurat dla swojej firmy .

Jedno jest właściwie pewne – jeżeli zdecydujesz się na tego typu sposób rozpieszczania swoich pracowników, zdecydowanie nie będziesz tego żałować. Już po kilku pierwszych sesjach masażu zaobserwujesz wzrost wydajności pracy w ciągu dnia roboczego. Takie krótkie przerwy na relaks w ciągu dnia spowodują, iż Twoi pracownicy będą bardziej zrelaksowani, bardziej zmotywowani do pracy oraz z pewnością niezwykle zadowoleni.

admin

Zdrowie dziecka, Zdrowy styl życia

No description. Please update your profile.

~~||~~Comments Are Closed~~||~~

Tematyka

Nowe

Archiwa