Jak uzyskać ładny uśmiech? Stomatologia spieszy z pomocą.

Jak uzyskać ładny uśmiech? Stomatologia spieszy z pomocą.

Jak uzyskać ładny uśmiech? Stomatologia spieszy z pomocą.

To nie nowa sytuacja, że w branży dentystycznej używa się materiałów twardych i wytrzymałych niczym diament. Muszą wykazywać duże podobieństwo do naturalnego uzębienia, zapewniać doskonałą estetykę i muszą być nieszkodliwe dla ludzkiego organizmu (nie powodować żadnych uczuleń i nie wydzielać toksycznych substancji). Takimi materiałami są przede wszystkim akryl, porcelana i tlenek cyrkonu.

dentysta

Autor: Luis Zafra
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli mamy pewne obiekcje dotyczące naszego uśmiechu i musimy przywrócić mu blask albo nawet wyrównać kształt lub rozjaśnić kolor, lekarz może zalecić nam licówki. Licówki porcelanowe nakłada się na zęby zdrowe, ale wymagające poprawy, przykładowo – nierówne lub przebarwione. Licówki porcelanowe to cienkie płytki stworzone – jak sama nazwa wskazuje – z porcelany, o grubości ok. 1/2 milimetra. Przykleja się je do zębów najbardziej widocznych podczas uśmiechania się.

Obecnie stosuje się dwie techniki – ze szlifowaniem i bez szlifowania zębów, zależy co zaleci nam dentysta Wrocław jest miastem, w którym wykonamy serię zabiegów praktycznie w każdym specjalistycznym gabinecie – Klinika Dentystyczna Aurident z Wrocławia.

Jeśli ten artykuł jest według Ciebie frapujący, to szybko kliknij tu i zobacz tamto źródło (https://amapack.pl/kategoria-produktu/opakowania-na-krople-oczne/) – tam również odnajdziesz wiele cennych informacji.

Natomiast korony cyrkonowe to uzupełnienie pokrywające całość korony zęba, zakładane po jego usunięciu. Wycina się je przy pomocy komputera z cyrkonowego bloczka, co zapewnia ich niebywałą dokładność i precyzyjne przyleganie. Plus jest taki, że korony cyrkonowe są przeznaczone do zastosowania zarówno na zębach przednich, jak i z boku.

Leczenie zębów

Autor: Partha S. Sahana
Źródło: http://www.flickr.com
Korona ta nie ma metalowej bazy, dlatego nie daje efektu sinego podbarwiania dziąsła przyległego do korony. Ząb jest łudząco podobny do naturalnego, nawet światło padające na taką koronę załamuje się niemal tak samo. Korony cyrkonowe sprawdzają się – tak, jak licówki – przy zębach przebarwionych, zniszczonych, ale także gdy mamy lukę do wypełnienia.

Aby zestawić koszty i efekty zrobienia licówek czy montowania koron, dobrze jest wklepać w internecie „dentysta Wrocław” i prześledzić opinie i zapoznać się z cennikami konkretnych klinik albo gabinetów prywatnych. Gdy dokonamy wyboru swojego dentysty, warto, żeby podjął się naszego leczenia i nakładanie licówek czy koron do końca i aby dał nam gwarancję na wykonane przez siebie zabiegi.

admin

Bez kategorii

No description. Please update your profile.

~~||~~Comments Are Closed~~||~~

Tematyka

    • Brak kategorii

Nowe

Archiwa