Jakie wady wzroku wyleczy laser?

Jakie wady wzroku wyleczy laser?

Jakie wady wzroku wyleczy laser?

Choroby wzroku możemy dzisiaj usuwać z pomocą lasera albo wszczepu soczewek.
Laserowa korekcja wzroku bez wątpliwości wiedzie prym, tym bardziej, iż pozostałe zabiegi które mają na celu pozbycie się wad refrakcji przeprowadzane są właściwie wyłącznie wtedy, gdy laser nie jest w stanie pomóc.

badania

Autor: William Warby
Źródło: http://www.flickr.com
Jednym z ograniczeń jest data naszych narodzin. Do zabiegu mogą zostać zakwalifikowane wyłącznie osoby w wieku 18-55 lat. Optymalny jednak okres będzie między 23 a 40 rokiem życia, gdyż wada jest już na ogół stabilna, natomiast organizm na tyle młody, aby szybko poradzić sobie z gojeniem. Drugim czynnikiem determinującym możliwości poddania się takiemu zabiegowi jest nasze zdrowie. Dobry kandydat jest generalnie zdrowy, szczególnie nie obciążony schorzeniami autoimmunologicznymi jak też wolny od czynnych infekcji. Kobieta chcąca poddać się takiemu zabiegowi nie powinna być w ciąży ani także karmić piersią.

Nie masz ochoty skończyć ciekawego zagadnienia na jednym poście? Więc namawiamy do następnych – kliknij w źródło pizza gdynia i przejdź na zbliżoną witrynę.

Najlepiej jest nie przewidywać ciąży do 6 miesięcy po zabiegu. Wykluczyć mogą nas również choroby oczu: jaskra, katarakta, odwarstwienie siatkówki oraz skłonność do kolagenozy.

Owoce

Autor: Sergey Galyonkin
Źródło: http://www.flickr.com
Jakie schorzenia może wyeliminować laserowa korekcja wzroku? Takowym zabiegiem możemy korygować krótkowzroczność a także astygmatyzm. Gdy wada sferyczna a także cylindryczna występują równocześnie mogą one być usunięte całkowicie. Jeżeli przedstawione wyżej wiadomości wskazują na to, iż nie będzie dla Ciebie przeciwwskazań – można być dobrej myśli. Masz bardzo duże szanse, iż laserowa korekcja wzroku jest właściwa dla Ciebie.

Kwalifikacja do zabiegu jest jedynym sposobem na definitywne zdefiniowanie, czy możemy się poddać zabiegowi, która metoda byłaby najbardziej wskazana oraz jakich możemy spodziewać się konsekwencji.

admin

Zdrowie dziecka, Zdrowy styl życia

No description. Please update your profile.

~~||~~Comments Are Closed~~||~~

Tematyka

Nowe

Archiwa