Jakimi cechami charakteryzują się rasowe psy tibetan mastiff?

Jakimi cechami charakteryzują się rasowe psy tibetan mastiff?

Jakimi cechami charakteryzują się rasowe psy tibetan mastiff?

Niełatwą w hodowli rasą jest w opinii wielu ekspertów właśnie tibetan mastiff. Te rasowe psy robią wrażenie swym sprytem i niepodrabianą urodą. Nasza hodowla prowadzona przez doświadczonych w tym obszarze ekspertów zachęca potencjalnych właścicieli do wybrania właśnie piesków z tego miejsca. Indyjskie i nepalskie linie krwi mastiffów przyjechały do nas bardzo dawno, a do teraz rasa ta cieszy się rosnącym stale zainteresowaniem.

Tibetan mastiff 2

Autor: Andrea Arden
Źródło: http://www.flickr.com
Główne założenia przy hodowli rasowych psów

Jeśli chodzi o rasę taką jak mastif tybetański (mastif tybetański hodowla – mieszanki paszowe dla bydła Mata Ratha) hodowla wcale nie jest ona droga. Mastiffy prezentują się rewelacyjnie, natomiast ich wzrost oraz masa jest zbalansowana idealnie. Samce dochodzą do 75 centymetrów wzrostu, co jest raczej maksymalnym możliwym wzrostem, jeśli pod lupę brana jest konkretnie ta rasa. Dzięki takim rozmiarom utrzymują oni świetną kondycję fizyczną oraz sprawność ruchową do późnego wieku. Piękna i niezbyt gęsta sierść mastiffów też pozytywnie wpływa na ich poruszanie się.

Z jakich powodów mastiffy cieszą się taką popularnością

Wybierając cenione rasy psów, można być pewnym pochodzenia tych zwierząt z określonego rejonu. Tibetan mastiff jako szczególny pies spodoba się tak hodowcom, jak i potencjalnym właścicielom. Linie, z których wywodzą się te pieski, charakteryzują się wyjątkowym zdrowiem oraz długowiecznością, co ma potwierdzenie w rzeczywistości. Nim jako klienci zdecydujemy się na pewną rasę psów, których właścicielami planujemy się stać, wskazane jest dobrze zorientować się wśród najistotniejszych informacji na ich temat.

Dlaczego ludzie wybierają psy jak mastiff tybetański?

Doskonały w utrzymaniu włos mastiffów może spowodować, że nie trzeba sporo zrobić, by dbać o sierść piesków. Gdy pod lupę brana jest rasa taka jak mastiff tybetański hodowla, co powiedzieć należy już na początku, nie zalicza się do bardzo skomplikowanych. We właściwy sposób odchowane mastiffy spełniają się rewelacyjnie w roli psów (sprawdź ofertę na materac dla psa) stróżów, do zadań których należy też ostrzeganie właściciela przed ewentualnym niebezpieczeństwem.

admin

Czworonożni przyjaciele

No description. Please update your profile.

~~||~~Comments Are Closed~~||~~

Tematyka

Nowe

Archiwa