Kule łokciowe, a balkonik do rehabilitacji – a więc, co jest nam niezbędne, gdy mamy problemy z poruszaniem się

Kule łokciowe, a balkonik do rehabilitacji – a więc, co jest nam niezbędne, gdy mamy problemy z poruszaniem się

Kule łokciowe, a balkonik do rehabilitacji – a więc, co jest nam niezbędne, gdy mamy problemy z poruszaniem się

Dla kogo przeznaczone są kule do łokci, a dla kogo balkoniki rehabilitacyjne? Co bardziej nam się przyda w określonym wieku, czy sytuacji? Te wszystkie rzecz i jeszcze bardziej dużo dowiesz się, czytając nasz felieton!

Artykuł ten zaczniemy od zagadnienia: balkonik rehabilitacyjny.

Star Fitness 5

Autor: Rafał Depa
Źródło: Rafał Depa
Bywa to coś w rodzaju podpórki, która pozwala nam się poruszać, kiedy posiadamy problemy z spacerowaniem, lub jesteśmy nazbyt starzy, aby sami się utrzymać. Na obecną chwilkę, w naszej własnej rodzimej Polsce balkoniki tego typu są nadzwyczaj popularne, ze względu na – a zazwyczaj w większej ilości modelów – posiadanie kółeczek, oraz różnych dodatków, takich jak na przykład model posiadający sznurek, który daje możliwość jednym pociągnięciem złożyć balkonik, co bywa nadzwyczaj ważne, gdy posiada się dla przykładu dodatkowo problemy ze nachylaniem.
weight loss

Autor: Tanvir Alam
Źródło: http://www.flickr.com
Drugim i ostatecznym zagadnieniem jaki poruszymy bywają: kule łokciowe, które to nadają się dla każdego – i osobników dorosłych oraz dzieci – którzy to uszkodzili nóżkę, albo mają w posiadaniu nieznaczne problemiki z którąkolwiek spośród nóżek i potrzebują do tego podpórki. Jak łatwiutko się domyśleć, tego typu kula łokciowa, bywa jakby zastąpieniem starej laseczki, którą stosowano szczególnie w latach arystokracji (balkonik rehabilitacyjny).

Nie bywa ona jednak równie gustowna jak one, będąc jednocześnie wspanialszą pod względem samiutkiej podpory, albowiem podtrzymuje nasze osoby – jak samiutka nazewnictwo mówi – na łokciu, a nie w nadgarstku.

Zaciekawiły Cię myśli opracowane w tym wpisie? Czujesz jednak braki? Więc zapraszamy do następnej witryny – naciśnij tu orteza stawu biodrowego i wejdź tam.

Zaprzestań się męczyć spacerując bez podpórki – kup dla siebie kulę lub balkonik już dziś, by nie utyskiwać nad zwłoki!

admin

Bez kategorii

No description. Please update your profile.

~~||~~Comments Are Closed~~||~~

Tematyka

    • Brak kategorii

Nowe

Archiwa