Lalki, jakie opanowały w szybkim czasie serce niejednego dziecka.

Lalki, jakie opanowały w szybkim czasie serce niejednego dziecka.

Lalki, jakie opanowały w szybkim czasie serce niejednego dziecka.

Monster High to amerykańska seria lalek, która została formalnie opublikowana w 2010 roku. Osoby są inspirowane kinematograficznymi stworami i ogólną fantastyką grozy oraz mroku.

Zawiera nie tylko laleczki, ale i pluszowe zabawki, akcesoria wszelkiego gatunku i także elektronikę.
sklep - zbliżenie

Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com

U dołu przedstawimy nieco najbardziej charakterystycznych postaci, występujących w filmach i dodatkowo grach komputerowych. Pierwotna z nich to monster high operetta – córeczka upiora z opery. Kocha słuchać muzyki jak również śpiewać. Monster high operetta posiada osobiste studio nagrań, które znajduje się pod katakumbami. Następną jest monster high spectra – widziadło. Incognito prowadzi rubrykę plotkarską w czasopiśmie CERBEREK – .

Monster high spectra kocha fioletowy kolor – stąd jej zabarwienie skóry, a jej zwierzątko nazywa się Rhuen. Kolejną laleczką jest monster high venus M. – córka potwora roślinnego. Jest pasjonatką środowiska, a pyłek który produkuje przekonuje pozostałych do jej racji. Monster High venus M. ubiera ostre i przebojowe ubrania i adoruje odcień zielony. Ostatnią figurą jest monster high Strach- tzw. laleczka woodoo. Ta natomiast umie wpłynąć na przeczucia innych jednostek, jeżeli trzyma w dłoniach przedmiot należący do tej postaci. Z miłości do tych wszystkich lalek zaistniał film: Monster High Strach kamera akcja w 2014 roku. W filmie tym biorą udział wszystkie z ulubienic młodych dziewczynek – .

Kliknij ten link i sprawdź tutaj analogiczne informacje na ten temat – one na pewno Cię zaintrygują, więc nie wahaj się zbyt długo:)

Monster High strach kamera akcja trwa 80 min i jest filmem w całości przeznaczony dla dzieci.
Pragnąc zapewnić dziecku porcję rechotu i zabawy wskazane jest aby uruchomić mu taki film.

admin

Wszystko dla dziecka, Zabawki, Zabawki dla dziewczynek

No description. Please update your profile.

~~||~~Comments Are Closed~~||~~

Tematyka

Nowe

Archiwa