Leczenie bezpłodności w Białymstoku, w jednej z najlepszych, fachowych i najbardziej uznanych klinik

Leczenie bezpłodności w Białymstoku, w jednej z najlepszych, fachowych i najbardziej uznanych klinik

Leczenie bezpłodności w Białymstoku, w jednej z najlepszych, fachowych i najbardziej uznanych klinik

Każdy wie, że kwestia in vitro aktualnie wzbudza naprawdę dużo sporów. Jest ona jednak dla niektórych osób jedyną możliwością na posiadanie potomstwa. A przecież niejeden człowiek zdaje sobie sprawę, że posiadanie pociechy jest najpiękniejszą rzeczą w życiu. Metoda in vitro jest dedykowana parom, które pomimo wielu prób i kuracji nie mają opcji w naturalny sposób zajść w ciążę.

Każdy też wie, że nerwy nic korzystnego nie wnoszą, a pary borykające się z niepłodnością mają ich naprawdę wiele. Jak wskazują badania na świecie jest 60-80 mln par, które spotyka czasowo lub na stałe problem bezpłodności. Zapłodnienie in vitro to zapłodnienie pozaustrojowe – sztuczne, które jest przeprowadzane w warunkach laboratoryjnych. W tej technice doprowadza się do zapłodnienia komórki jajowej poza ciałem matki. Uzyskane komórki jajowe i plemniki są umieszczane na specjalnych płytkach, potem zakrywa się je i pozostawia. Po parunastu godzinach najczęściej uzyskuje się zapłodnienie. Tak stworzony zarodek po okresie 2-3 dni jest przenoszony do macicy kobiety.

dziecko z in vitro

Autor: Nice
Źródło: Nice

Najczęściej lekarze wprowadzają 2 zarodki, a w specjalnych już przypadkach 3 lub 4.

Masz chęć zgłębić większą ilość ciekawych danych na ten wątek? To pokaż szczegóły, które akurat takie informacje posiadają.

Następnie trzeba poczekać, a z reguły po dwóch tygodniach możemy uzyskać już odpowiedź, czy zabieg się powiódł. Jedna z przodujących w branży klinik znajduje się w miejscowości Białystok i jednogłośnie jest sławna też ze swoich doniosłych testów – więcej o ofercie in vitro Białystok. Zabieg przeprowadza się bardzo często dopiero wtedy, gdy para wyczerpała inne możliwości leczenia bezpłodności. Ważną kwestią jest tu także wiek kobiety. Niestety po 36 roku życia u większej części kobiet odnotowuje się obniżony poziom powodzenia zabiegu, a tym samym wzrasta możliwość posiadania dziecka z wadami genetycznymi. W czasie dwóch pierwszych prób zapłodnienia odsetek pomyślności jest w sumie taki sam i wynosi 20%, zaś w trzecim cyklu minimalnie spada. Na nieszczęście w trakcie kolejnych prób szanse na zajście w ciążę dzięki tej metodzie znacząco maleją.

Współcześnie to Białystok posiada najlepszą klinikę leczenia bezpłodności w Polsce. Dzięki wielu publikacjom i udokumentowanym, wiarygodnym badaniom ma niesamowicie dobrą renomę.

admin

Wszystko dla dziecka, Zabawki, Zabawki dla chłopców, Zabawki dla dziewczynek

No description. Please update your profile.

~~||~~Comments Are Closed~~||~~

Tematyka

Nowe

Archiwa