Majówka w naszym ogrodzie

Majówka w naszym ogrodzie

Majówka w naszym ogrodzie

No tak, przyszło na świat długo oczekiwane dzieciątko. Zaradny tatuś przygotował pokój dla małej córeczki. Ustawił kolebkę zamówioną u znajomego rękodzielnika. Pierwszy w życiu kącik wypełniony maskotkami. Chociaż trzeba powiedzieć, iż tatusia odrobinę poniosło. Głównie przy kupnie pluszowych niedźwiadków. Bo że pluszaki lubić Zosieńka będzie to rzecz pewna.

dziecko

Autor: Billy Metcalf Photography
Źródło: http://www.flickr.com
W tej chwili jednakże miśki grzecznie oczekują aż ich właścicielka podrośnie na tyle, by się nimi bawić. Na razie ich miejsca zajmują akcesoria do butelek. Wprawdzie używane są one tylko w czasie spacerków po ulubionym deptaku w Szczyrku albo wtedy kiedy mamusia wychodzi do cioci „M”.

Dziś w wiosenny, piękny Wielkanocny Poniedziałek maleńka Zosia odziana w błękitną sukienkę i w buciki dla niemowląt (takie jak tu: ładne obuwie dla niemowlaka) leży na kocu a jakżeby inaczej – z wyszywanym ślicznym misiem. Po ogródku kręci się tata, a to poprzygląda się owocowym drzewkom a to pogłaska szarego pręgowanego kotka. Starszy braciszek w drugim kącie ogrodu rysuje „Elfa” pociąg oczywiście. Każdy z członków tej rodziny ma jakieś hobby. Tata jest namiętnym słuchaczem „Trójki” i uwielbia dzieła historyczne. Mamusia uwielbia książki, kocha malować co całkiem nieźle jej idzie (to zrozumiałe jeśli zamieszkuje się w najpiękniejszym miejscu w świecie).

W ogrodzie panuje lekkie podniecenie, wszyscy oczekujemy gości. Sezon grillowania otwarty.

Jeżeli masz chęć zdobyć inne materiały na opisywany wątek, to zobacz proponowane www (https://www.certificator.eu/pl/certification/fire-certificate.html), które zawierają także informacje na to zagadnienie – kliknij zatem tu.

Ma przyjść brat gospodarza ze swą rodzinką. Wszystko już jest na stole, grill ogrodowy rozpalony. Razem z głównym gościem do ogródka przyjadą dwie dziewczynki – bratanica z przyjaciółką, już je widać jak wyskakują z samochodu. Jedna z nich wystrojona w sukieneczkę w grochy i balerinki dziecięce. Druga młoda dama wystroiła się w biały rozpinany sweterek, niebieskie spodnie, dziecięce botki i torebeczkę. Przedmioty dokładnie jak tu: śliczne balerinki dziecięce.

Skoro już wszyscy goście są, panowie wzięli się z ochotą do grillowania a panie – wraz z tymi młodszymi – wzięły się za przygotowanie sałatki, bananowych chipsów i przybieranie deserów lodowych truskawkami. Dla mężczyzn piweczko, ale nie powiem jakie.
I ja tam byłem mleko i miód piłem …

admin

Wszystko dla dziecka, Zabawki, Zabawki dla chłopców, Zabawki dla dziewczynek

No description. Please update your profile.

~~||~~Comments Are Closed~~||~~

Tematyka

Nowe

Archiwa