Masz problem? Zgłoś się do psychologa

Masz problem? Zgłoś się do psychologa

Masz problem? Zgłoś się do psychologa

Kiedy boli nas ząb, jak najprędzej umawiamy się na wizytę w gabinecie stomatologicznym. Złamanej nogi też nie próbujemy sami nastawiać. Udajemy się do chirurga. Ze złamaną duszą jest tak samo.

Jeśli nie kontrolujemy emocji, czujemy się przytłoczeniu domowymi obowiązkami a tzw. drobiazgi potrafią wyprowadzić nas z równowagi – jest to znak, że dzieje się coś niedobrego. A może chorujemy na depresję? Nie mamy siły zacząć kolejny dzień, sądzimy, że to co robimy nie ma sensu? Lub właśnie po wielu latach rozpadło się nasze małżeństwo i nie potrafimy sobie z tym zdarzeniem poradzić? Jeśli czujemy, że już nie dajemy rady – zdecydujmy się na konsultację psychologiczną, która pomoże nam wydostać się z ”tarapatów”.

sprawdzona pomoc psychologiczna we Wrocławiu

Autor: kc7fys
Źródło: http://www.flickr.com

Niekiedy nie mamy pojęcia, gdzie tkwi sedno sprawy, błądzimy po omacku. Psycholog psycholog dla dzieci poradnia praxis da nam szansę scharakteryzować nie tylko problem, z którym się zmagamy, ale też uczucia, emocje, jakie nami targają. W jaki sposób to działa? Zaczniemy od przedstawienia na głos wszystkich swoich pretensji, bolączek i niedogodności. Tylko wówczas można zacząć budować od nowa. Od zajrzenia w głąb siebie.

Psychoterapeuta pomoże zaakceptować sytuację z którą przyszło nam się zmierzyć – zwłaszcza osobom przyzwyczajonym do wcześniejszej aktywności. Swój czas i całą uwagę skieruje ku naszej osobie. Dzięki spotkaniom, zdobędziemy nową wiedzę, uzmysłowimy sobie swoje potrzeby, motywy działań, znajdziemy drogę własnego rozwoju, dowiemy się w jaki sposób nawiązywać i dbać o prawidłowe relacje z bliskimi. Pomoc psychologiczna Wrocław pomoże nam poradzić sobie z trudnościami i zlikwiduje utrudniające życie objawy.

internet

Autor: Maria Elena
Źródło: http://www.flickr.com
Gdzie szukać informacji o dobrym psychologu? Oczywiście w sieci, wpisując w wyszukiwarce słowa pomoc psychologiczna Wrocław.
Krąży opinia, że do psychologa czy psychiatry chodzą jedynie osoby z problemami psychicznymi. To krzywdząca opinia, gdyż często w spotkaniach biorą udział osoby, które prawidłowo funkcjonują, jednak pragną osobistego rozwoju i wzbogacenia już posiadanych umiejętności. Poszukują tylko bodźca do tego, by zacząć żyć lepiej.

admin

Bez kategorii

No description. Please update your profile.

~~||~~Comments Are Closed~~||~~

Tematyka

    • Brak kategorii

Nowe

Archiwa