Na jakim sprzęcie grać?

Na jakim sprzęcie grać?

Na jakim sprzęcie grać?

Ten tekst został napisany dla wszystkich tych, którzy nie posiadali nigdy konsoli, ani nie wiedzą, czym ona w istocie jest i do czego służy. Wyjaśnię też, czym się ona różni od peceta, jakie są jej typy i komu ją można najbardziej polecić. Konsola to w zasadzie komputer, różniący się od popularnego PC funkcjonalnością. Jest to urządzenie przeznaczone wyłączne do gier wideo.

Konsoli nie da się po nabyciu ulepszać, dokupując świeższe podzespoły, tak jak robi się to w przypadku klasycznego peceta. Stanowi ona zamkniętą całość, do której da się podłączyć jedynie części peryferyjne, takie jak karty pamięci, pady, głośniki i ekran.

Blackgames.pl - konsole

Źródło: Blackgames.pl

W sprzedaży obecnie znaleźć można parę wartych uwagi urządzeń. Japońskie Sony oferuje dwie generacje konsol – Playstation 3 i Playstation 4 (::sklep::). Firma Billa Gatesa ma w sprzedaży Xbox 360 i Xbox One, japońskie Nintendo zaś WiiU.

Spodobał Ci się taki materiał? Jeśli tak, to zanim wyłączysz komputer, kliknij wcześniej ten link – ta witryna słomka do yerba również bez wątpienia wpadnie Ci w oko.

Ceny konsol lepszych generacji rozciągają się w zależności od fakultatywnych dodatków. Za mniejszą cenę można zdobyć Playstation 3 – w tym przypadku ceny krążą wokół 700 zł za nieużywany egzemplarz.

Na wszystkie najpopularniejsze konsole wyszło mnóstwo ciekawych pozycji, głównie FPS (First Person Shooter), wyścigowych i zręcznościówek. Najlepsze gry na PS2 to zdecydowanie Guitar Hero, w którym możemy udawać najzdolniejszych gitarzystów. Zarekomendować trzeba też znakomitą grę wyścigową Gran Turismo. Na PS3 wyszło mnóstwo stanowiących klasykę serii, takich jak FIFA, Tekken i Call of Duty. Gry na PS4, ze względu na lepszą konfigurację, oferują o wiele ulepszoną szatę graficzną. Konsola Microsoftu zaś posiada nawet większe spektrum. Niektóre gry na XBOX 360 są obsługiwane przez wyjątkowy kontroler Kinect, co umożliwia wyczucie ruchu gracza i przeniesienie go na ekran. W tej serii znajdziemy wiele pozycji sportowych i zręcznościowych. Konsola ta (::tutaj odnośnik do e-sklepu::) też może się poszczycić wybitną polską grą fabularną Wiedźmin.

Ostatnio powszechne stały się wygodne netbooki i tablety, pozwalające na stały dostęp do sieci. Interesującą opcją dla każdego posiadacza takiego sprzętu byłby zakup konsoli. W ten sposób można wygodnie oddzielić rozrywkę od zajęć zawodowych.

admin

Zabawki

No description. Please update your profile.

~~||~~Comments Are Closed~~||~~

Tematyka

Nowe

Archiwa