Najciekawsza zabawa dla malucha? Oczywiście samochodziki Hot Wheels

Najciekawsza zabawa dla malucha? Oczywiście samochodziki Hot Wheels

Najciekawsza zabawa dla malucha? Oczywiście samochodziki Hot Wheels

Czy istnieje na ziemi młody człowiek, który w prywatnych zbiorach zabawek nigdy nie miał choć jednego modelu marki Hot Wheels? Bądźmy pewni, że niełatwo będzie o takiego osobnika. Te małe autka, już prawie pięćdziesiąt lat temu opanowały dziecięcy świat. Niesamowicie kolorowe, kuszą małych fanów motoryzacji.

Zabawki Hot Wheels

Autor: Hazwan Norizan
Źródło: http://www.flickr.com

Dzieciaki kochają rywalizować, więc z przyjemnością fundują sobie niewielką dawkę adrenaliny w postaci wyścigów samochodowych. Aby przeżycia stały się bardziej emocjonujące, marka produkująca zabawki Hot Wheels proponuje swoim małym klientom specjalne tory, dzięki którym autka pędzą zjawiskowo szybko.

Kiedy będziesz potrzebować innych tego typu informacji na wątek podnoszony w niniejszym poście, to wejdź tutaj – z pewnością te artykuły także Cię zainteresują!

Furrorę robią bardzo oryginalne modele z dinozaurem, wężem albo ośmiornicą.

Samochodzik Hot Wheels

Autor: Peter Zoon
Źródło: http://www.flickr.com

Innowacyjnym pomysłem jednak, są tory montowane do ściany, przy czym jest szansa demontażu bez uszkodzenia jej. Ich wielkim plusem jest kompatybilność dlatego też z powodzeniem połączymy je z innymi torami Hot Wheels, dzięki czemu zbudujemy jeszcze większe i ciekawsze konstrukcje. W dzisiejszym świecie dowolnie wybrany miłośnik rajdów może mieć swój prywatny tor wyścigowy i pokonywać wszelkie prawa grawitacji. Dzięki swym niewielkim rozmiarom, autka towarzyszą dzieciom na każdym kroku i o każdej porze dnia – w domu, na podwórku, w czasie spaceru, w szkole oraz w… wodzie . Albowiem dzięki ciepłej i zimnej wodzie samochody ulegają transformacji i dokonują zmiany koloru. Kolory dokonują zmiany od tonacji ciepłych po chłodne. Oczywiście każdy model pasuje do torów. Najlepszym dla nas wyborem będzie połączenie obu tych funkcji i nabycie toru myjni, w której bąbelki umyją i przemalują autko na jeden z proponowanych, niezwykłych kolorów

.

Ale to nie tylko zabawki dla dzieci . To także wielka atrakcja dla ich minimalnie starszych kolekcjonerów, tudzież dla panów z pełniejszym portfelem, gdyż jest na świecie model wykonany przez pewnego jubilera wart 140.000 dolarów! Rok w rok najlepsi projektanci opracowują nowe kolekcje samochodów. Terenowe, nowoczesne, stylowe, ciężarowe – wybór proponowanych modeli jest gigantyczny więc każdy fan motoryzacji, i ten duży i ten mały odnajdzie adekwatny do swoich potrzeb i oczekiwań.

admin

Wszystko dla dziecka, Zabawki, Zabawki dla chłopców, Zabawki dla dziewczynek

No description. Please update your profile.

~~||~~Comments Are Closed~~||~~

Tematyka

Nowe

Archiwa