Którą suchą karmę wybrać dla psa?

Którą suchą karmę wybrać dla psa?

Którą suchą karmę wybrać dla psa?

Nie da się ukryć, że karma dla psa to jedna z ważniejszych kwestii. Są różni właściciele, niektórzy gotują zwierzętom, jednak odpowiednie jedzenie dla szczeniaka naprawdę trudno wybrać.

Jeżeli w domu zagości mały piesek, od razu mamy dylemat, co ma jeść, aby właściwie rósł? Najczęściej zamiast gotowanego jedzenia wybieramy suche karmy dla psów Acana , a może Purina – tu zaczyna się przeglądanie długiej listy najlepszych producentów psiej karmy. To oczywiste, że posiłek pupila musi być wysokiej jakości.

Gotowane czy gotowe?

Bardzo dużo właścicieli psów jest zdania, że karmy to sztuczne składniki, a pożywny posiłek może być tylko zrobiony samodzielnie. To prawda, ale niestety gotowanie posiłków dla psów oprócz tego, że zajmuje dużo czasu, wymaga wiedzy. Właściciela sami muszą panować nad wyborem właściwych komponentów, a z tym łatwo przedobrzyć. Przykładowo nadmiar białka może zaszkodzić. Samodzielne przygotowanie posiłków dla zwierząt łączy się z koniecznością podawania odpowiednich witamin. Nigdy nie kupujmy jednak tych suplementów, kiedy decydujemy się na karmy dla psów Eukanuba i innych podobnych firm (karmy eukanuba na Dodatkowa dawka wapnia może uderzyć w stawy psa.

Właściwa karma dla każdej rasynajpierw dopasowujemy pożywienie do psiego wieku, ale następnie do wielkości rasy. Ci, którzy mają labradory muszą pamiętać, że to psy narażone na otyłość i przede wszystkim dysplazję, z tego powodu warto kupować właściwe karmy dla psów Royal Canin dla labradorów w każdym wieku . W dziennej porcji pies kości prasowane zjada dawkę leczniczych substancji, dbających o jego stawy, a odpowiednia ilość białka umożliwia właściwy wzrost. Wybór składników wspomaga też zachowanie psiej wagi w normie.

Droższe karmy dla psów Purina, Royal czy Acana mają w składzie około 30% białka, a czworonogi, które ładnie się rozwijają są doskonałą reklamą i sugerują, że zwykła karma nie ma szans. Konkretną karmę wybiera już pożerający, bo tak naprawdę na świetnie dopasowany posiłek przeciętny maruda może nawet nie spojrzeć. Powinniśmy więc testować.

admin

Czworonożni przyjaciele

No description. Please update your profile.

~~||~~Comments Are Closed~~||~~

Tematyka

Nowe

Archiwa