Kilka przyczyn, dla których polubisz ciastka z amarantusa

Kilka przyczyn, dla których polubisz ciastka z amarantusa

Kilka przyczyn, dla których polubisz ciastka z amarantusa

Są takie słodkości, które lubisz i takie, jakich nie cenisz zbyt wysoko. To samo można powiedzieć o każdym. Większość ludzi ma bardzo dokładnie określone oczekiwania. Jedni nie przepadają za czekoladą, inni ją uwielbiają. Są i tacy, którzy nie co nie za bardzo lubią owoce, kolejni są w stanie pożerać owoce przez cały dzień. Jendak wyborne dania pokonują te podziały.

amarantuski

Autor: Leslie Seaton
Źródło: http://www.flickr.com
Do tego rodzaju produktów możesz zaliczyć przepyszne amarantuski – sprawdzony przepis. Ta przekąska ma tak wiele mocnych stron, że wszyscy znajdą tu coś dla siebie.
Najważniejszą mocną stronę ciach tego rodzaju już podkreśliliśmy. Są one po prostu przepyszne. Pasują właściwie każdemu, choć nie zawierają czekolady. Doskonale nadają się do kawy albo herbaty, wiec przypadną do gustu ludziom, którzy lubią coś jeść w trakcie przerwy. Świetny smak ciach bierze się z ich głównego surowca, a więc amarantusa. To zboże – (sprawdź), które uprawiali już dawni inkowie. Określali je nawet jako złoto.

Amarantuski rozpływają się w ustach, a ich świetny smak jest miła niespodzianką dla każdej osoby, kto nigdy przedtem ich nie kosztowała.

To, ze ciastka są z amarantusa ma dużo innych zalet. Kolejną mocną stroną ciastek jest to, iż są naprawdę sycące. Nie trzeba się nimi objadać, gdyż są doskonałym źródłem energii.

ciasteczka

Autor: Katie
Źródło: http://www.flickr.com

Takie ciastko podczas przerwy w pracy i natychmiast nabierzesz energii do pracy. A ponadto są jeszcze zdrowe. Zawierają wiele wartościowych pierwiastków, jak np. magnez. Ponadto są także bogate w błonnik, co oznacza, że regulują trawienie.

Podobnym skarbem kulinarnym do amarantusek są zdrowe ciasteczka kokosowe. One też mają te same mocne strony. Ciacha z kokosa posiadają delikatny smak, który nie przypomina innych ciach. Ponadto są także zdrowe i można je jeść bez strachu o to, że przybędzie Ci parę kilogramów.

admin

Zdrowy styl życia

No description. Please update your profile.

~~||~~Comments Are Closed~~||~~

Tematyka

Nowe

Archiwa