Pastuch elektryczny dla czworonoga – jakiej racji warto kupić?

Pastuch elektryczny dla czworonoga – jakiej racji warto kupić?

Pastuch elektryczny dla czworonoga – jakiej racji warto kupić?

Jeżeli jesteś szczęśliwym posiadaczem domu, ogrodu oraz psa, z pewnością myślisz nad właściwym kojcem dla pupila. Zwierzę nie powinno biegać wokół domu, niszcząc rabaty i grządki warzywne. O wiele lepiej jest, gdy ma swoje stałe miejsce.

Szczeniak

Autor: 褒忠國中 雲端網
Źródło: http://www.flickr.com
Jednak uwięzienie na łańcuchu nie jest też dobrym wyjściem. Idealną natomiast alternatywą jest pastuch elektryczny dla psa. Chcesz dowiedzieć się, jakie zalety posiada? Po pierwsze pastuch elektryczny dla psa jest niewidoczny. To niewidzialne ogrodzenie, dzięki czemu zwierze nie wybiegnie poza obszar podwórka. Jego działanie opiera się na przepływie prądu, jaki nie wywiera szkodliwego wpływu ani na zwierzaki, ani na człowieka. Jest zupełnie bezpieczny, gdyż nie razi czworonoga, ale tworzy w nim tzw. psychologiczną barierę. Pies odczuwa jedynie niemiły impuls, który przeważnie jest też poprzedzony sygnałem dźwiękowym.

Jeżeli nie wiesz, w którym miejscu znaleźć niezbędne Ci wiadomości, to kliknij ten link. Szczerze zalecamy tę witrynę każdemu, kto pragnie mieć niebanalne źródło informacji.

Ogrodzenie jest złożone z przewodu antenowego, nadajnika oraz elektronicznej obroży.

Nieodzowną zaletą powyższego rozwiązania jest możliwość dowolnego ułożenia przewodu, czego nie daje zwykła siatka. Przewód z łatwością przykryjemy trawą bądź korą drzewa. Wystarczy trochę pomysłowości, a w mig będzie niedostrzegalny (poznaj szczegóły). Do tego ostre druty mogą zranić psa, jeśli ten zdecyduje się, by spróbować

Psy

Autor: fugzu
Źródło: http://www.flickr.com

przeskoczyć ogrodzenie. Mogłoby to skończyć się dla niego tragicznie. Decydując się na elektrycznego pastucha, nie będziemy musieli obawiać się tych problemów. Jeśli masz wątpliwości czy pies (zobacz ofertę na sklep dla psów) będzie zdolny nauczyć się, gdzie jest jego miejsce, o to także nie musisz się martwić.

Czworonożny pupil w mig zrozumie, jaki jest jego teren. Zajmie mu to najwięcej 2 tygodnie, a ty już stale będziesz mógł cieszyć się urokliwym ogrodem oraz nie będziesz karcić psa za każde, nawet niezamierzone przewinienie. Co ważne, takie ogrodzenia elektryczne można bez trudu rozbudować, dokładając kolejne elementy. Jeśli w miejscu ogrodzenia chcesz zrobić bramę – nic prostszego – to też jest realne. Zaawansowane technologie pozwalają na wszystko.Warto jest zastanowić się nad ukazanym rozwiązaniem, ponieważ, jak widać, ma ono dużo bezsprzecznych plusów. Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości, udaj się do sklepu i spytaj o wszystkie sprawy.
Źródło: sport-dog.pl

admin

Czworonożni przyjaciele

No description. Please update your profile.

~~||~~Comments Are Closed~~||~~

Tematyka

Nowe

Archiwa