Popraw swoje życie intymne decydując się na profesjonalne zabiegi ginekologiczne

Popraw swoje życie intymne decydując się na profesjonalne zabiegi ginekologiczne

Popraw swoje życie intymne decydując się na profesjonalne zabiegi ginekologiczne

W obecnych czasach chirurgia plastyczna idzie do przodu w bardzo szybkim tempie. Do wspomnianej dziedziny nauki należy również ginekologia plastyczna, która rok rocznie zdobywa coraz większą popularność wśród pań. Po urodzeniu dziecka nasze ciało nie jest już identyczne. Niekiedy zdarza się, że narządy płciowe mogą utracić swoją jędrność po porodzie. Oprócz kwestii estetycznych panie mogą mieć z tego powodu kłopoty z doznaniami seksualnymi ze względu na słaba elastyczność pochwy.

operacja

Autor: Sadasiv Swain
Źródło: http://www.flickr.com
W tym celu można dokonać zabiegów, które mają na celu poprawienie wyglądu narządów rozrodczych jak również ich ujędrnienie. Ginekologia plastyczna ma w swojej ofercie przykładowo zabiegi pomniejszania warg sromowych, jeśli są zniekształcone bądź asymetryczne (zobacz). Może to utrudniać pacjentkom przykładowo uprawnianie sportów takich jak jazda konna. Popularnym zabiegiem jest plastyka pochwy. Po zabiegach pochwa będzie węższa i będzie lepiej funkcjonowała, co z pewnością wpływa na satysfakcję z naszego życia seksualnego.

Chętnie wykonywanym zabiegiem na przykład w USA jest rekonstruowanie błony dziewiczej u kobiet. Wiąże się ona często ze względami religijnymi, ale niekiedy małżonkowie decydują się na tego typu zabieg w celu powtórzenia na przykład nocy poślubnej. Czasami na zabieg decydują się ofiary gwałtów, aby zupełnie zerwać z tragiczną przeszłością oraz rozpocząć życie intymne na nowo. Istnieje również zabieg w odwrotną stronę, czyli wycinanie błony dziewiczej.

Pragnęlibyśmy, żeby te artykuły były interesujące. Dlatego będziemy radośni, jeżeli jakikolwiek komentarz ze strony (http://optyk-trejnowski.pl/soczewki) pozostawiony przez Was trafi do nas.

Robiony jest, kiedy błona kobiety jest wyjątkowo twarda, co znacznie utrudnia współżycie.

operacja

Autor: Expert Infantry
Źródło: http://www.flickr.com
Także w przypadku strachu przed bólem oraz krwawieniem w trakcie pierwszego stosunku można poddać się usuwaniu błony. Po każdym zabiegu musimy zachować minimum dwutygodniową wstrzemięźliwość od współżycia, aż do zagojenia się ran po operacji (zobacz tutaj). Ginekologia plastyczna oferuje nam wiele możliwości, by poprawić nasze życie seksualne, ale również pozbyć się uczucia dyskomfortu z powodu przykładowo deformacji naszego ciała. Jest świetnym rozwiązaniem dla pań, które obawiają się, że po porodzie ich narządy płciowe mogą stać się mniej jędrne oraz mało atrakcyjne dla partnera.

admin

Zdrowie dziecka, Zdrowy styl życia

No description. Please update your profile.

~~||~~Comments Are Closed~~||~~

Tematyka

Nowe

Archiwa