Poszukujesz oryginalnego sposobu na spędzenie urlopu? Zdecyduj się na spływ po rzece!

Poszukujesz oryginalnego sposobu na spędzenie urlopu? Zdecyduj się na spływ po rzece!

Poszukujesz oryginalnego sposobu na spędzenie urlopu? Zdecyduj się na spływ po rzece!

Aktywne przebywanie na świeżym powietrzu okazuje się wyjątkowo ważne dla zdrowia i formy, jak również i dla humoru. Spływy kajakiem zapewniają możliwość łączenia ruchu z dobrą zabawą, a przy okazji pozwalają na podziwianie cudownych widoków. To doprawdy doskonały pomysł na spędzanie wolnego dnia albo urządzenie jakiejś imprezy towarzyskiej.

spływ

Autor: Jura Park Bałtów
Źródło: http://www.juraparkbaltow.pl
Kajakiem czy pontonem?

Turystyka rzeczna cieszy się w naszym kraju coraz znaczniejszym uznaniem, ponieważ łączy w sobie to co najlepsze: ruch na świeżym powietrzu i cudowne okoliczności przyrody. Miłośnicy kajaków wybierają zarówno malownicze jeziora i rozlewiska rzek. Dużo wrażeń zapewniają także spływy górskimi rzekami, w których można brać udział i kajakiem i pontonem. Zainteresowaniem turystów cieszy się choćby rafting Bardo, inaczej mówiąc spływ malowniczym przełomem Nysy Kłodzkiej. To parę godzin wyśmienitej rozrywki i pięknych widoków. Skala trudności spływu w rzeczonym miejscu zezwala brać udział w zajęciach także przedszkolakom, więc taki spływ okaże się pomysłem na rodzinne spędzenie czasu.

Kluczowe są bezpieczne warunki

Wybierając się na spływy pontonem albo kajakiem, należy zyskać gwarancję, że strzegą nas profesjonaliści. Bywa to szczególnie ważne, kiedy na taki spływ zabieramy najmłodszych członków rodziny. Rafting w Bardo jest organizowany przez specjalistów, którzy zajmują się tym od dłuższego czasu i zaliczyli niezbędne przeszkolenia. Udostępniany klientom sprzęt jest często kontrolowany i konserwowany, co posiada wielkie znaczenie dla bezpieczeństwa uczestników spływu. Rafting w Bardo to aż trzy godziny doskonałej rozrywki i cudownych pejzaży. Zachęcam wypróbować ich Ski-Raft Bardo.

rafting Bardo - Dolina Kłodzka

Autor: Trevor Mattea
Źródło: http://www.flickr.com
Plan na ciekawą imprezę okolicznościową?

Rafting okaże się ciekawą formą wypełnienia czasu imprezy okolicznościowej. W wypadku kiedy poszukuje się niebanalnego pomysłu na organizację wieczoru panieńskiego, osiemnastki lub hulajnogi wyczynowe – scootive.pl poszukuje ciekawego prezentu przy okazji dużej uroczystości, rafting doskonale się sprawdzi. Organizator spływu dysponuje wystarczającą liczbą pontonów i zabezpieczeń, by obsłużyć większe grupy, a taki pomysł bez wątpienia spotka się z aplauzem.

admin

Zabawki

No description. Please update your profile.

~~||~~Comments Are Closed~~||~~

Tematyka

Nowe

Archiwa