Praktyczne wskazówki w pielęgnacji malucha, czyli wybór wyprawki dla noworodka.

Praktyczne wskazówki w pielęgnacji malucha, czyli wybór wyprawki dla noworodka.

Praktyczne wskazówki w pielęgnacji malucha, czyli wybór wyprawki dla noworodka.

Nieraz przyszli opiekunowie stają przed wyborem wyprawki dla dziecka. Świat jednak idzie do przodu jest wiele nowoczesnych, funkcjonalnych dodatków. Zdecydować się na nie czy może ulec tradycyjnym dodatkom? Na różnych stronach internetowych możemy przeczytać wiele porad dotyczących urządzeń, drobiazgów czy dodatków dla noworodka. Czy w wyprawce powinny się znaleźć pieluszki tetrowe czy jednokrotnego użytku?

warto zadbać o komfort malucha

Autor: Donnie Ray Jones
Źródło: http://www.flickr.com
Niektórzy uważają, że te drugie to strata pieniędzy, gdyż szybko się zużywają i nie można ich użyć po raz drugi. Jednakże na pewno mają wiele różnych zalet, dzięki czemu maluszek może czuć się wygodnie. Skoncentrujmy się teraz jednak na pieluszkach tetrowych. Do czego możemy je wykorzystywać? Pieluszki te możemy wykorzystać podczas (więcejo tym- Stadnina Iskra) karmienia dziecka. Zakładamy ją na ramię, gdy nosimy dziecko do odbicia. Mamy wówczas osłone przed możliwym ulaniem się i jednocześnie maluszek nie dotyka bezpośrednio naszego ubrania co jest bardziej sterylne.

Jest bardzo delikatna dla noworodka, służy więc do wycierania bobasa, gdy za dużo się ślini lub splami się podczas jedzenia. Świetnie sprawdza się też jako zapespieczenie przed promieniami słonecznymi. Przepuszcza powietrze, więc nie musimy się zamartwiać, że maluszek się spoci. Dawniej pieluszki te używane były jak powszechne teraz pampersy tylko do wielokrotnego użytku, wystarczyło tylko wyprać. Oprócz pieluszek tetrowych w wyprawce dla dziecka powinny się pojawić otulacze,. Służą przede wszystkim do opatulaniem przed snem. Dzięki nim maluch szybciej i spokojniej zaśnie. Służą też podczas zmieniania pieluchy jako dywanipodczas szczegóły pod tym łączem angelka.pltórych możemy ułożyć maluchy. Podobnie jak pieluszki chronią przed promieniami słonecznymi i wiatrem podczas spaceru.

W pochmurne dni służą jako kocyk. Otulacze świetnie sprawdzają się też w podróży. Dla niespokojnych noworodków służą jako usztywnienie podczas noszenia, a dla starszych będzie to kocyk podróżny. W odróżnieniu do tradycyjnych kocyków, nie zajmują one wiele przestrzeni, dlatego są nietrudne w przewożeniu i zmieści się w każdej torbie. W razie, gdy matka nie czuję się komfortowo karmić piersią w miejscu publicznym . Otulacz jest na tyle szeroki, by mama mogła się przykryć razem z bobasem i czuć się komfortowo podczas karmienia. Jak widzimy, na rynek wchodzi wiele nowości, które można wykorzystać w tworzeniu wyprawki na malucha. Pamiętajmy, że powszechnie nie oznacza złe. Posłuchajmy naszych mam skoro mają większe doświadczenie. Kupując coś, co ma więcej zastosowań, można nie wyrzycac pieniędzy w błoto i być zadowolonym z wyboru.

admin

Wszystko dla dziecka, Zabawki, Zabawki dla dziewczynek

No description. Please update your profile.

~~||~~Comments Are Closed~~||~~

Tematyka

Nowe

Archiwa