Rewelacyjny przepis na waniliowe caffe latte – koniecznie sprawdź!

Rewelacyjny przepis na waniliowe caffe latte – koniecznie sprawdź!

Rewelacyjny przepis na waniliowe caffe latte – koniecznie sprawdź!

Uwielbiasz kawowe eksperymenty? Ja napiszę jak jest – przepadam za nimi! Nie wyobrażam sobie dzionka bez spożycia mocnej, aromatycznej kawy. Mam kawiarkę i maleńki ekspres przelewowydo kawy. Zazwyczaj piję kawę czarną, bez cukru i mleka. Od czasu do czasu zdarza mi się szaleć – wtedy wykonuję waniliowe cafe latte – przepis przeczytacie w tym tekście!

Czarna kawa

Autor: Bill So
Źródło: http://www.flickr.com
Wyobraźcie sobie, że w tym wypadku wykonuję także sos waniliowy! Jak się okazuje nie jest to takie ciężkie. Przepis na waniliowe latte, który uwielbiam i jest najsmaczniejszy odnalazłam na blogu, moim ulubionym zresztą. Polecam serdecznie: . Sztuka przygotowania takiej kawy tkwi w nauczeniu się odpowiedniego dodawania kolejnych warstw, tak by zrobiły się piękne warstwy. Jest to dla mnie dość niełatwe i przyznaję, że choć wykonałam już chyba ze 100 razy waniliowe caffe latte, wciąż mam wpadki. Taki rodzaj kawy kocham szczególnie jesienią i zimą, fajnie poprawia mi humor podczas szarugi i zimnych długich wieczorów. Robię wtedy kawkę, wchodzę pod kołdrę i czytam książkę, albo odpoczywam na moim fotelu podczas oglądania TV.

Zrobienie waniliowego cafe latte powinno poprzedzać zaopatrzenie się w specjalne filiżanki, szklanki albo kubki, w których będzie pięknie widać warstwy kawy i mleka. Ja skompletowałam takich co najmniej kilka – następna strona.

Kiedy poszukujesz precyzyjnych danych, nie wahaj się, tylko sprawdź pod linkiem. Znajdziesz tam wszystkie niezbędne informacje.

Moje ulubione są kupione w Internecie, posiadają bardzo grube szkło i są bardzo wysokie – mają 30 cm! Kilka miesięcy temu weszła moda na kubki przypominające słoiki – zakupiłam sobie dwa i często to w nich robię latte. Zakupiłam też oryginalny pojemnik z sitkiem i różnymi nakładkami. Tym sposobem mogę udekorować latte np. cynamonem.

admin

Bez kategorii

No description. Please update your profile.

~~||~~Comments Are Closed~~||~~

Tematyka

    • Brak kategorii

Nowe

Archiwa