Rozjaśnianie zębów w Wałbrzychu.

Rozjaśnianie zębów w Wałbrzychu.

Rozjaśnianie zębów w Wałbrzychu.

Każdy z nas marzy o równych, ładnych białych zębach. Niestety, nie każdemu jest to dane. Każdy osobiście musi zadbać o ładne uzębienie przez codzienne dbanie o czystość jamy ustnej i systematyczne odwiedziny u dentysty. W dzisiejszych czasach, gdy możności dentystyczne zdają się nie posiadać końca, wybielanie zębów Wałbrzych, czy usuwanie przebarwień nie jest niczym nadzwyczajnym.

uśmiech

Źródło: pixabay.com

Przyczyną przebarwień może być wada wrodzona, zażywane lekarstwa, czy też własność osobista.Zazwyczaj jednak okazuje się, że pijemy mnóstwo kawy, herbaty, palimy papierosy i niezbyt starannie myjemy zęby. Wybielanie nie jest szkodliwe dla struktury zęba, gdyż nie jest to zmiana koloru tkanek zęba, jedynie jego rozjaśnienie. Pod działaniem substancji chemicznych zawarte w szkliwie ciemniejsze przebarwienia ulegają utlenieniu. Mieszaniny wykorzystywane w czasie zabiegu nie nadwyrężają szkliwa i nie wzmagają podatności na próchnicę. Niekiedy zęby pod działaniem kontaktu z materiałami wybielającymi przez jakiś okres stają się wrażliwe. W takim przypadku przez parę dni do kilku tygodni gryzienie kwaśnego owocu, chłodny, bądź gorący napój powoduje ból. W takim wypadku warto stosować pasty do zębów nadwrażliwych. Żel i laser, także lampy to metoda natychmiastowa, zapewnia efekt po jednej wizycie. Stomatolog pokrywa zęby – przejdź do serwisu – żelem, a następnie laserem, albo lampą podgrzewa nałożony żel, by przyspieszyć oksydowanie przebarwień.

Rozjaśnianie nie jest wskazane przy idiosynkrazji zębów, odsłoniętych szyjkach i zmniejszonej tolerancji na ból. Przed zabiegiem każde defekty szkliwa powinny zostać zalane warstwą separującą, ażeby preparat nie przedostał się do zęba Doskonałym, aczkolwiek drogim wyjściem są licówki. Rozważamy założenie ich, gdy sposoby chemiczne nie przynoszą należytych efektów. Na oszlifowane zęby nakłada się bardzo cienkie porcelanowe nakładki. Protetyka Wałbrzych zajmuje się odtwarzaniem oryginalnego kształtu zębów po stracie zębów naturalnych, bądź po ich trwałym uszkodzeniu. Do przywrócenia pierwotnych zębów stosuje się uzupełnienie protetyczne. Zdołają one być stałe, ruchome, albo kombinowane, złączone z uzupełnieniami stałymi.

admin

Zdrowie dziecka, Zdrowy styl życia

No description. Please update your profile.

~~||~~Comments Are Closed~~||~~

Tematyka

Nowe

Archiwa