Sposoby na piękny uśmiech

Sposoby na piękny uśmiech

Sposoby na piękny uśmiech

Jeżeli nie masz problemów ze zdrowiem, twój uśmiech powinien to pokazywać – mówią dentyści. Mało tego, uważają, iż zadbane zęby mają wpływ na stan naszego zdrowia. Stała higiena oraz leczenie ubytków działa korzystnie na zdrowie układu pokarmowego, serce, płuca, oraz na jakość naszego życia seksualnego. Statystyki jednak alarmują, że przeciętna osoba dorosła narzeka na ubytki w uzębieniu.

narzędzia dentystyczne

Autor: Partha S. Sahana
Źródło: http://www.flickr.com
Problem jest poważny. Braki w uzębieniu są powodem tego, iż pozostałe zęby są bardziej obciążone, zaczynają się przesuwać i pochylać, co w następstwie prowadzi do zmian w rozkładających się siłach żucia. Mając to na uwadze nie należy odwlekać wizyty w gabinecie. Dentalcorner

u dentysty

Autor: Partha S. Sahana
Źródło: http://www.flickr.com

Jednak co począć gdy nasze zęby, mimo że są zdrowe, nie zachwycają swą urodą? W takich sytuacjach z pomocą przybiega stomatologia estetyczna. Najczęściej stosowanym zabiegiem, który błyskawicznie zmieni stan naszych zębów jest wybielanie, dzięki któremu w krótkim czasie zostaną rozjaśnione o parę tonów.

Gdy uzębienie mamy kompletne, jednak przestrzeń, która pojawia się między górnymi, środkowymi siekaczami czy nierówności szkliwa powodują nasze złe samopoczucie stomatolog może założyć nam licówki. Są to płatki porcelany, bardzo cienkie, naklejane na licowej (wargowej i policzkowych) stronach zębów. Albowiem są wykonane z bardzo trwałego materiału, jesteśmy w stanie je nosić nawet 15 lat. To błyskawiczny i ciesząca się uznaniem metoda na uzyskanie „hollywoodzkiego uśmiechu”. Z ich pomocą stomatolog Wrocław jest w stanie zmienić pacjentowi kolor zębów, poprawić ich kształt oraz długość i szerokość, a nawet odbudować brakujące braki.

Jeżeli zafascynował Cię ten materiał, to tu znajduje się notka z serwisu (novamedis.pl/testy-alergiczne-odczulanie/), która też zawiera bardzo ciekawe dane na omawiany tutaj temat.

Zapoznaj się z ofertą

Najlepszym sposobem na uzyskanie wspaniałego uśmiechu, poprawienie rysów twarzy i dykcji są implanty. Dentysta – dobry dentysta dublin – wszczepia kilka implantów , a następnie mocuje na tym rusztowaniu protezę zębową. Zabieg poprzedza wykonanie badań i prześwietlenie szczęki. Implanty są zakładane są w znieczuleniu miejscowym. Po zabiegu znieczulenia w kość szczęki zostaje wkręcona śruba która stanowi podstawę implantu. Gojenie się rany oraz zabliźnienie kości trwa kilka miesięcy.

Zdrowy uśmiech jest naszą wizytówką i potrafi pomóc w życiu. Pomaga przełamać pierwsze lody. Dodaje pewności siebie i optymizmu. Zwyczajnie, odmładza!

admin

Zdrowie dziecka, Zdrowy styl życia

No description. Please update your profile.

~~||~~Comments Are Closed~~||~~

Tematyka

Nowe

Archiwa