To istotne, żeby celebrować każdy dzień. To wyrażanie szacunku dla kogoś bliskiego, jak i dla samego życia

To istotne, żeby celebrować każdy dzień. To wyrażanie szacunku dla kogoś bliskiego, jak i dla samego życia

To istotne, żeby celebrować każdy dzień. To wyrażanie szacunku dla kogoś bliskiego, jak i dla samego życia

Nie zawsze sam finał podróży jest najważniejszy. Niekiedy ważniejsza od tego jest sama podróż, samo przemieszczanie się, zdobywanie nowych szczytów, pokonywanie następnych kilometrów. Nie zawsze też gonitwa za sukcesami jest lepsza niż delektowanie się teraźniejszością, choćby nie była ona najwspanialsza, taka jaką wymarzyliśmy. Życie rzuca czar na każdego z nas i nie do końca możemy sobie wszystko zaplanować. Najważniejsze to celebrować ważne wydarzenia, obchodzić każde z nich, jakby były ostatnie.

Zaproszenia ręcznie wycinane - Paper Flower Art, Bogna Trętko

Autor: Aneta Garbowska
Źródło: abcslubu.pl

To nasza radość życia, powstaje ona z przekonania, że nic nie jest wieczne, należy więc traktować każdą chwilę, jako tą ostatnią.

Czyżbyś miał ochotę na więcej tekstów na powyższy temat? Zachęcamy więc do następnej strony – po prostu naciśnij to fototapety laminowane i przeloguj się do naszego serwisu.

Nie znamy bowiem godzin i dni, i być może jest to smutne, lecz jeśli mamy na to znikomy wpływ, to lepiej myśleć o jasnej stronie mocy. Każde wydarzenie w naszym życiu powinno być zapisane w jak najwidoczniejszym miejscu, nawet to niemiłe wydarzenie, którego nie chcemy wspominać. One bowiem, tak samo, jak inne zdarzenia budują nasze życie, takim jakie właśnie było.

Bez przeinaczeń i przekłamań, z zupełną szczerością, nasza ścieżka od początku do końca. Nie ma ludzi całkiem idealnych, co widać po takich właśnie przejściach życiowych, nawet najbardziej szlachetny człowiek może czasami być draniem i w drugą stronę. Nie należy więc oceniać ludzi po drobnych gestach i wpadkach. Oczywiście, tworzą one pewną opinię o danym człowieku, ale każdy człowiek to bardzo skomplikowany, wielowymiarowy twór.

Zapraszamy na następne informacje ze strony (http://kohut-kamien.pl/kominki-galeria/), jeżeli te, które przedstawiliśmy tutaj, przypadły Ci do gustu. W innym tekście oczekuje na Ciebie dużo wiadomości.

Pamiętajmy jednak, aby w naszym życiu celebrować chwile.

Zbliża się jakieś wydarzenie przygotujmy piękne urodziny dla dzieci (sprawdź zaproszenia na smartinvite), niech poczują magie tej chwili, niech poczują, tą wyjątkowość. Nadchodzi ślub, przygotujmy piękne zaproszenia ślubne (np.), przecież to prawdopodobnie jedyne takie wydarzenie w naszym życiu, warto podejść do tego z należytym szacunkiem i pewną, ale nie przesadną, celebrą. To nas zbliża do ideału życia, w trakcie którego czynnie przeżywamy wszystkie wydarzenia jednak wiedząc, iż nie jest nam to dane na zawsze. Dlatego więc warto się z tego powodu cieszyć, warto celebrować takie uroczystości, gdyż tworzą one jeden z filarów sensu naszego życia.

admin

Zabawki dla chłopców, Zabawki dla dziewczynek

No description. Please update your profile.

~~||~~Comments Are Closed~~||~~

Tematyka

Nowe

Archiwa