W jaki sposób dbać o rozwój swojego dziecka?

W jaki sposób dbać o rozwój swojego dziecka?

W jaki sposób dbać o rozwój swojego dziecka?

Obecnie zasadniczo bardzo dbamy o własne dzieci.Oczywiście nie chcę napisać, że kiedyś matki były w jakiś sposób wyrodne, ale prawda jest taka, że bardzo rzadko podążaliśmy za interesującymi nowinkami, dzięki to którym dzieci mają możliwość być bardziej mądre. Kilka dni temu zapoznałem się z badaniami, według których młodzi mieszkańcy Polski są bardziej inteligentni, niż ich rodzice oraz dziadkowie. Zwykło się mówić, że obecna młodzież do niczego się nie nadaje, a tu proszę – nie jest tak źle. W jaki sposób zatem obecny rodzic jest w stanie zadbać o rozwój własnego dziecka?

dziecko

Autor: Pete
Źródło: http://www.flickr.com

Godne zainteresowania jest na ten przykład leżaczek od fisher price. Dzieciaki lubią dobrze się bawić, więc będą miały możliwość się zabawić, lecz również w znacznym stopniu zmienić swój umysł. Takie są fakty! Jednak naturalnie nic na siłę. Można zaryzykować twierdzenie, iż w bardzo wielu przypadkach nasza sytuacja jest taka, że jeżeli chcemy rozwijać umysł dziecka, to automatycznie wciskamy w nie różnego rodzaju teorie. Przykładowo teorię, która mówi, że granie na pianinie to kapitalna rzecz – być może właśnie tak jest, lecz nie zawsze – ta strona.

Moim zdaniem to jest tak, że zabawki edukacyjne dla 3 latka – przykładowo, muszą być ciekawe, a dopiero później pouczające. To sprawi, iż nasze dziecko nie będzie mieć awersji do nauki. Wystarczy zapytać psychologów, co sądzą na temat tego typu metod wychowawczych. Chcę również trochę wspomnieć, że kiedy nasze dziecko ma kilka latek, jest w tym okresie bardzo chłonne. Czyli – jeżeli zapiszemy je do przedszkola, w którym uczą jęz. angielskiego, to pewnie po niedługim czasie zauważymy, iż będzie kapitalnie mówiło w tym języku. Zero przesady.

Chyba nie muszę jeszcze pisać, że tacy rodzice, którzy obawiają się tego, iż później będą musiały konwersować z własną pociechą po angielsku, są w bardzo dużym błędzie? Mój kilkuletni chrześniak dzięki w sumie mnie nie ma najmniejszego problemu z angielskim. Zapewne przedszkole nie spowoduje, iż później będzie znał angielski perfecto, ale jeżeli ciągle będzie się uczył, zapewne nie będzie tylko dukać w tym języku. W takim razie – bardzo serdecznie polecam to, abyś zadbał o odpowiedni rozwój swojego dziecka. W końcu inteligentne dziecko (Producent sal zabaw dla dzieci) to wiele radości. I profitów. Nie ukrywajmy tego.

admin

Wszystko dla dziecka, Zabawki, Zabawki dla chłopców, Zabawki dla dziewczynek

No description. Please update your profile.

~~||~~Comments Are Closed~~||~~

Tematyka

Nowe

Archiwa