Wpływ stanu błogosławionego na faceta

Wpływ stanu błogosławionego na faceta

Wpływ stanu błogosławionego na faceta

Powiększenie się rodziny to z pewnością poważny temat. Rodzice bardzo poważnie traktują tę sytuację – słusznie – poważnie, ale w tej nerwowej sytuacji przyda się troszkę żartu.

Życie chłopaka może być sielanką. Dobra praca, żona której bez wątpliwości zazdroszczą mu przyjaciele. Dziewczyna do tego – co tu wiele mówić – wpatruje się w niego jak gdyby w obrazeczek. No cóż, chłopaku, bez 2 zdań masz szczęście! W domku ciepło rodzinne, facet czuje się zrealizowany. Nawet do baru zachodzi rzadziej. Za to częściej wstępuje do teatru, kina, odwiedza galerie sztuki.

dziecko

Autor: Monthly_M
Źródło: Fotolia
Nie jest jeszcze tak pięknie żeby zwracał uwagę na kolor poszewki na jaśki (w kurczaczki), które właśnie nabyłaś z okazji Wielkanocy do waszego salonu (no ale być może kiedyś) …

Pewnego razu mówisz mu, że będziecie mieć dziecko! Rzecz jasna masz szczęście i twój facet jest uradowany. Ale – przyznajmy to szczerze – widać także oznaki lekkiej paniki. Nie wiadomo dlaczego zaczyna nagle zastanawiać się nad nadgodzinami, planuje pokoik dla dziecka. Swoją siostrę przepytuje z zagadnień, które dotychczas kwitował pół uśmiechem.

dziecko

Autor: Quinn Dombrowski
Źródło: http://www.flickr.com

Wyszukuje w internecie frazy „ciąża”, „poród”, „pielęgnacja dziecka”, przeszukuje fora internetowe dla przyszłych matek. I uzyskuje informację o istnieniu takich wytworów jak pojemniki na pokarm. Zaczyna analizować poglądy na temat sposobu karmienia bobaska, jak to – facet – zwraca uwagę na praktyczną stronę takich zagadnień jak pampersy, oliwki, nosidła, dobiera przewijak, który przed chwilą pojawił się w jego zasobie pojęć, że o tak egzotycznych rzeczach jak pojemniki na pokarm, albo o muszlach laktacyjnych nie wspominam – torebki do przechowywania pokarmu. Słowem, zajmująca staje się historia przeglądarki męża. Z czasem zaczyna zauważać kolor poszewek na jaśki w salonie!

Im bliżej do rozwiązania tym bardziej nasz mężczyzna stara się by nam nieba uchylić, jakby z większym entuzjazmem chodzi na zakupy, w domu stara się zachowywać nieco spokojniej, na toaletce pojawiają się kolczyki, kwiaty czy wisiorki dla ciężarnych.

Jednym słowem wygląda na to, że ciąża wpływa pozytywnie nie tylko na przyszłą matkę niemowlaczka ale także na jego tatę. Naprawdę, nic nie wpływa tak wspaniale faceta jak oczekiwanie na dziecko!

admin

Wszystko dla dziecka, Zabawki, Zabawki dla chłopców, Zabawki dla dziewczynek

No description. Please update your profile.

~~||~~Comments Are Closed~~||~~

Tematyka

Nowe

Archiwa