Wyprawka dla dzidziusia

Wyprawka dla dzidziusia

Wyprawka dla dzidziusia

Część rodziców odkłada zakupy dla niemowlaka na czas po porodzie. Wpływa na to sporo czynników: kiepskie samopoczucie, niezbędność hospitalizacji, lub zwykłe człowiecze przesądy.Warto jednak zastanowić się nad tym wcześniej oraz wybrać co najmniej podstawowe artykuły.

Nie wszystko musimy kupić osobiście. O pomoc można poprosić rodzinę albo zrobić takie zakupy w sklepie internetowym bądź na aukcjach. Czasem można popytać przyjaciół, mających maluchy, czy posiadają do sprzedania, przykładowo łóżeczko, wózek, ubranka. W pierwszym roku życia dzieci tak błyskawicznie rosną, że sporo produktów przydaje się na niedługi czas. Sprawunki dla potomka. Kupowanie pierwszych przedmioty dla bobaska sprawia wiele radości przyszłym mamom. Maleństwo w pierwszym roku życia będzie rosło ogromnie szybko. Wobec tego nie musimy kupować zbyt wielu ubrań. Na początku najlepiej kupić body jak też śpioszki w rozmiarze 56 – 68cm. Zależnie od pory roku, w jakiej mały człowiek przyjdzie na świat, trzeba przygotować dla niego także należyte ubrania do spacerów na zewnątrz (kurteczkę, czapeczkę).

kliknij tutaj

Autor: Parker Knight
Źródło: http://www.flickr.com

Musimy zwracać uwagę, żeby ubranka były uszyte z dobrych, przepuszczających powietrze tkanin. Lista ubranek dla oseska: kilka sztuk body z długim i krótkim rękawkiem (ok. 5 sztuk powinno starczyć). Musimy zwracać uwagę, aby otwór na głowę był odpowiednio duży, parę bawełnianych koszulek tłumacz przysięgły darłowo kaftaników, nieco bawełnianych śpioszków na zatrzaski, pięć par skarpet, najlepiej bawełnianych, bez ściągacza, 2 sweterki i spodenki, czapki w zależności od pory roku, w jakiej dziecko przybywa na świat, 3 – 4 pajacyki, jeśli maluch rodzi się wiosną oraz jesienią, warto nabyć ubranko wykonane z polaru, bowiem wówczas przyda się w trakcie spacerów, jeśli maleństwo ma urodzić się w zimie, należy kupić ciepłą czapkę, rękawiczki, kombinezon zimowy, ciepły śpiwór, 5 sztuk śliniaków, które stanowią osłonę ubrania przed ulewaniem albo ślinieniem, ręcznik frotte z kapturem – 2 sztuki oraz rożek, w którym będzie wygodnie trzymać dziecko do karmienia.

Nie zapomnijmy również o takich detalach jak nożyczki dziecięce do paznokci (zobacz), czy zapewniająca bezpieczeństwo maleństwu niania elektroniczna Canpol.

admin

Bez kategorii

No description. Please update your profile.

~~||~~Comments Are Closed~~||~~

Tematyka

    • Brak kategorii

Nowe

Archiwa