Wyprawka dla niezwykle wyczekiwanego niemowlaka to wielce ważna sprawa

Wyprawka dla niezwykle wyczekiwanego niemowlaka to wielce ważna sprawa

Wyprawka dla niezwykle wyczekiwanego niemowlaka to wielce ważna sprawa

Kiedy wyczekujemy pierwszego potomka, jesteśmy bardzo przestraszeni. W jaki sposób je wychować? Czym karmić? Być wymagającą matką czy bardziej wyrozumiałą? Jak często karmić piersią i czy w ogóle? Poza dylematami natury teoretycznej, należy dokonać także wyborów czysto technicznych, związanych z zakupem produktów, wymaganych dla małego człowieka. Gdy jesteśmy w trakcie oczekiwania, przepełnia nas radość, która może doprowadzić do niepraktycznych sprawunków. Dlatego warto nabyć nasze towary, innowacyjne na rodzimym rynku, potrzebne każdemu noworodkowi.

Butelki avent to całkowicie innowacyjny produkt na rynku. Na pierwszy rzut oka może sprawiać wrażenie, że niczym nie różnią się tłumacz przysięgły języka duńskiego pozostałych specyfików tego typu, jednak wszystko wygląda zupełnie inaczej. Dzięki sporej szerokości smoczka, butelka przywodzi na myśl kształtem pierś matki – dziecko aby pobrać jedzenie, musi znacznie otworzyć usta, dzięki czemu używa dodatkowo języka, jak w przypadku karmienia piersią. Na niemowlaka działa to bardzo dobrze, niwelując stres. Dodatkowym atutem butelki avent jest patentowy smoczek – dzięki braku ingerencji tlenu, niweluje połykanie go przez malca, co zatrzymuje nawracanie kolki. Dla zainteresowanych: nodik.pl/karmienie-podgrzewacze-avent-philips-c-23,6.html.

Podgrzewacz do butelek avent, jest kolejnym niezbędnikiem w kompletowanej wyprawce twojego niemowlaka. Jest on doskonałą alternatywą dla niezdrowej kuchenki mikrofalowej, Gdy pragniesz na teraz zagrzać zawczasu przygotowany obiad, nie brudząc przy tym garnków. Wystarczy, że umieścisz we wnętrzu pojemnik, nastawisz pożądaną temperaturę i po kilku minutach będziesz mogła zaserwować swojemu dziecku gorący posiłek. Jest to także ciekawa alternatywa, gdy często wizytują cię inne młode matki. Gdyż podgrzewacz do butelek avent, dzięki swojemu uniwersalnemu kształtowi, sprawdza się nie tylko przy naszych produktach. Możesz tam umiejscawiać inne pojemniki plastikowe, porcelanowe a także metalowe – wszystko co tylko się zmieści bez problemu zostanie odgrzane. Zobacz więcej: polecana butelka avent.

Śpiące dziecko

Autor: Jillian
Źródło: http://www.flickr.com

Czas ciąży warto przeznaczyć na dokonywanie niezbędnych sprawunków, które bardzo ułatwią nam czynności związane z karmieniem i pielęgnowaniem noworodka. Nasze artykuły charakteryzują siędoskonałą jakością w przystępnej cenie oraz innowatorską technologią upraszczającą karmienie i dającą radość naszej pociesze.

admin

Bez kategorii

No description. Please update your profile.

~~||~~Comments Are Closed~~||~~

Tematyka

    • Brak kategorii

Nowe

Archiwa