Zęby: sposób na wybielanie zębów w domu jak też u stomatologa

Zęby: sposób na wybielanie zębów w domu jak też u stomatologa

Zęby: sposób na wybielanie zębów w domu jak też u stomatologa

Mało osób ma perfekcyjnie białe zęby. Przebarwienia częstokroć powodowane są paleniem papierosów, piciem kawusi a także czerwonego wina. Wybielanie zębów Wałbrzych jest coraz bardziej popularne i dostępniejsze – zęby możesz wybielić używając żelów, past bielących lub wybielić je laserowo przebarwienia mogą być także następstwem przyjmowania antybiotyków (w szczególności tetracyklin), picia kawy, herbaty, czerwonego wina, palenia papierosów. A kiedy jeszcze zapomnimy o dokładnym umyciu zębów po jedzeniu, odkłada się na nich płytka nazębna.

zęby

Źródło: pixabay

Gdy nie usuwamy jej regularnie, twardnieje – tworzy się kamień.

Hej, sprawdź to drzwi rtg, jeśli dotąd nie wiesz o tej niesamowitej stronie a przekonasz się, że jest ona dla Ciebie bardzo użyteczna.

Przez to fundujemy ząbkom zmianę odcienia na żółty, na dodatek z czarnymi obwódkami przy dziąsłach – nie do usunięcia domowymi metodami. Dlatego najpierw powinniśmy iść do stomatologa, ażeby usunął kamień. W powyższym celu możemy wbić w przeglądarkę dla przykładu hasło: dentysta w Wałbrzychu. Po kilku dniach możemy zacząć przywracanie bieli. Preparaty wybielające są pewne jak też efektywne pod warunkiem, że przestrzegamy zaordynowań z ulotki. Ale nie oszukujmy się – zęby jedynie troszeczkę zjaśnieją i nie znikną z nich plamy, do tego potrzebne jest fachowe czyszczenie w gabinecie. Domowe wybielanie trwa parę tygodni, a rezultat utrzymuje się przez prawie 4-6 miesięcy. Pasty – myjemy nimi zęby 2 razy na dzień, rankiem oraz wieczorową porą, po jedzeniu. Gdy nie ma opcji umycia zębów (w przeciągu dnia) po jedzeniu, żujmy gumę wybielającą. Pastę taką można stosować bez lęku, jednak na zmianę ze zwyczajną.

dentysta

Źródło: pixabay

Przezroczyste paski – nasączone są wybielającym żelem. Przylepia się je skrupulatnie do zębów w górnej oraz dolnej szczęce dwa razy na dzień po czym zostawia na 30 minut. Po paru dniach uzyskuje się zauważalną poprawę białości zębów (można kurację przedłużyć do dwóch tygodni). Żeby utrzymać dobry efekt, zabieg ten powtarza się co sześć miesięcy.Wybielacz w sztyfcie – po umyciu zębów końcówką sztyftu jak pisakiem należy „pomalować” dokładnie zęby. Najlepiej robić to na noc. Po dwóch tygodniach stosowania żelu zęby będą bielsze. Dwufazowy żel – do zapakowania dołączona jest protetyczna nakładka, którą zanurza się w żelu i każdego dnia nanosi się na poszczególne zęby na 10 minut. Pierwsze rezultaty wybielania możemy zauważyć już po tygodniu regularnego używania (A2 Clinic stomatologia estetyczna).

admin

Bez kategorii

No description. Please update your profile.

~~||~~Comments Are Closed~~||~~

Tematyka

    • Brak kategorii

Nowe

Archiwa