Zęby Toma Hanksa

Zęby Toma Hanksa

Zęby Toma Hanksa

Na co patrzą ludzie, którzy cię pierwszy raz widzą? Na pewno są to strój, sposób mówienie, kolor oczu. No i rzecz jasna uśmiech. Nie czarujmy się, każdy szufladkuje świeżo poznaną osobę po cechach zewnętrznych. W sytuacji, gdy napotkany posiada odpychające, dziurawe zęby, jest po prostu niepochlebnie odbierany.

W krajach rozwiniętych utrzymuje się, że obowiązkiem każdego człowieka na poziomie jest dbanie o zdrowie zębów Posiadając brzydkie zęby (zobacz zdjęcie panoramiczne zębów) nie można osiągnąć zaszczytów w wielu obszarach zawodowych. To także istotne dla świeżych absolwentów uczelni – kiedy idziesz na rozmowę o pracę, ostrożnie dopasowujesz ubrania, jednak czy myślisz o tym, czy twoje uzębienie prezentuje się OK? Człowiek, który będzie cię rekrutował na tą posadę, z pewnością spojrzy na twoje zęby i ich prezencja będzie miała spore znaczenie….

Nasz ukryty wiek pokazuje uzębienie. Nie od dziś mamy świadomość, że wspaniały uśmiech potrafi otworzyć nam każde drzwi. Dobrze wiemy, że dobrze rozmawia się z osobą, która posiada promieniujące zdrowiem i śnieżnobiałe ząbki. Przykuwający uwagę uśmiech to niejednokrotnie marzenie dużej ilości ludzi. Niemniej jednak, poprzez niewłaściwy sposób życia bardzo szkodzimy naszemu uzębieniu. Wiemy że nikt nie ma problemu, w tym by rozpoznać namiętnego palacza. Musimy tylko zbliżyć się i poczuć jego oddech. Wskazują go przede wszystkim pożółkłe zęby. Ale popalanie papierosów to nie jedyny nasz grzech. Uwielbiamy słodkości i wcinamy je w ogromnych ilościach. Cukier powoduje próchnicę, która jest w tym momencie co raz częstszą przypadłością naszych dzieci. Przebarwienia to Przede wszystkim efekt spożywania dużych ilości kawy i herbaty, które zostawiają smugi na zębach..

Najgorsza jest jednak niewystarczająca wiedza ludzi. Po prostu nie umiemy dbać o nasze zęby. Szorujemy je źle, nie stosujemy nici dentystycznej i nie czyścimy jamy ustnej po każdym posiłku. Są też takie osoby, które nie myją zębów nawet dwa razy na dzień, a bez wątpienia jest to absolutne minimum. Clinident.pl - profesjonalny dentysta

Ale prawidłowa opieka nad uzębieniem to nie wyłącznie wybielanie . Kluczowe jest przestrzeganie systematycznych kontroli formy zdrowotnej zębów. O ile pragniesz, by twoje zęby były mocne cały czas, proś o kontrolę kompetentnego specjalistę przynajmniej trzy razy w czasie roku. Porządny zakład dentystyczny w stolicy Dolnego Śląska odszukasz, do wyszukiwarki internetowej wpisując hasło „dentysta Wrocław”.

admin

Zdrowie dziecka, Zdrowy styl życia

No description. Please update your profile.

~~||~~Comments Are Closed~~||~~

Tematyka

Nowe

Archiwa