11 Cze -

Detoks oraz odtrucie alkoholowe – w jaki sposób wygląda leczenie?

Niektóre gabinety proponują leczenie śladów związanych z kilkudniowym konsumowaniem alkoholu. Jak wiadomo, do objawów takich należy między innymi kac, nudności albo bóle głowy. Objawy te czasami mogą być ogromnie silne oraz nie tylko zdołają przeszkadzać w normalnym funkcjonowaniu, lecz również być niepokojące dla zdrowia, oraz czasami nawet sprawiać zagrożenie życia – szczególnie w wypadku zatrucia alkoholowego.

Read More
13 Lut -

Pragniesz się dobrze odżywiać? Zadbaj o własne śniadanie

Zdrowe odżywianie się jest obecnie niesamowicie wręcz obszerną tematyką, ale z drugiej strony z najwyższą możliwą uwagą powinien o to zadbać właściwie każdy, kto tylko przez dłuższy czas chce cieszyć się faktycznie mocnym zdrowiem oraz organizmem wolnym od dowolnych chorób. Dobrą wiadomością jest jednak to, że związana z tym wiedza jest aktualnie bardzo powszechnie dostępna, więc trzeba po prostu poświęcić na to odrobinę swojego czasu aby mieć pewność co do tego, że wszystko zrobiliśmy tutaj rzeczywiście dobrze.
Read More
26 Paź -

Jaką dietę proponuje dr Budwig – zdrowe oleje lniane

Kilkadziesiąt lat temu niemiecka uczona stworzyła dietę, która do dnia dzisiejszego wykorzystywana jest przez wiele osób na całym globie. Chodzi mianowicie o dietę doktor Budwig, której funkcjonowanie oparte jest na przyswajaniu oleju lnianego. Jest to dieta zdrowotna, choć czasami można ją także stosować jako dietę na odchudzanie. Jej najważniejszym elementem, oprócz przyjmowania oleju lnianego, jest jedzenie tylko naturalnych artykułów.
Read More

Tematyka

Nowe

Archiwa