4 Wrz -

Jak mieć uśmiech jak gwiazda filmowa?

Chyba nie ma innego specjalisty, którego tak strasznie się obawiamy. Wizyta u dentysty przyprawia nas o dreszcze. Najzabawniejsze jest to, że przed tym lekarzem drżą przede wszystkim dorośli. Czy to jednak wystarczający powód, by nie chodzić do stomatologa w ogóle? Ostatnie badania są wstrząsające. Mnóstwo rodaków ma problemy ze swoimi zębami. Najgorsze jest jednak to, że też nasze pociechy mają choroby uzębienia.
Read More
2 Wrz -

Szeroka baza ofert wrocławskich gabinetów stomatologicznych

Nie jest łatwo znaleźć gabinet stomatologiczny w większym mieście, który stuprocentowo będzie nam pasował już od początkowej wizyty. Niemała baza ofert wrocławskich dentystów wywiera jednak spore wrażenie na potencjalnych pacjentach. Jeżeli chodzi o implanty Wrocław wciąż cieszy się znaczną popularnością. Doświadczenie pracujących we Wrocławiu dentystów to profesjonalizm sam w sobie. Duży potencjał, jakim odróżniają się dolnośląskie propozycje stomatologiczne, podoba się pacjentom najbardziej.
Read More
28 Sie -

Sposoby na piękny uśmiech

Jeżeli jesteś zdrowy, twój uśmiech powinien to odzwierciedlać – mówią dentyści. Mało tego, są zadania, że piękne zęby mają wpływ na stan naszego zdrowia. Stała higiena oraz leczenie ubytków wpływa pozytywnie na zdrowie układu pokarmowego, serce, płuca, a nawet na jakość satysfakcjonującego życia seksualnego. Badania mimo wszystko pokazują, że statystyczny Kowalski posiada niekompletne uzębienie.
Read More