20 maj -

Dietetyczny catering – coraz wyraźniej znane wyjście dla przyjęć służbowych

Zdrowy styl funkcjonowania i właściwe żywienie się to elementy nieodłączne z współczesną modą i istotnie oddziałujące na życie ludzi. Coraz więcej ludzi stawia na zmianę dotychczasowego trybu życia na zdrowszy i w większym stopniu aktywny. Nie można ukryć, że ma to niezmiernie duże znaczenie dla naszego zdrowia i każda aktywność fizyczna dobrze oddziałuje na nasze samopoczucie. Co jednakże, gdy uczestniczymy w imprezach firmowych czy nawet organizujemy przyjęcia dla kolegów, na których zazwyczaj górują niezdrowe zakąski i dużo alkoholu?
Read More
9 maj -

Poszukujesz oryginalnego sposobu na spędzenie urlopu? Zdecyduj się na spływ po rzece!

Aktywne przebywanie na świeżym powietrzu okazuje się wyjątkowo ważne dla zdrowia i kondycji, jak także i dla humoru. Spływy pontonem zapewniają możliwość łączenia aktywności ze świetną zabawą, a równocześnie umożliwiają podziwianie cudownych widoków. To naprawdę wspaniały pomysł na spędzanie wolnego czasu lub zorganizowanie fajnej imprezy towarzyskiej.
Read More
3 maj -

Idealny prezent na osiemnaste urodziny swojej dojrzewającej pociechy

18-nastka to bardzo istotna data w naszym życiorysie – przecież wreszcie jesteśmy dorośli! Mamy okazję kupować alkohol, sięgać po papierosy, brać ślub, założyć biznes, rzucić szkołę albo zrobić prawo jazdy. W sumie wyłącznie zrobienie prawka jest racjonalne w tym wieku… Rodzice powinni starać się uczcić ciekawie ten niezwykły dzień. Pomyślmy w tam razie co zrobić, aby swojemu dziecku – w dalszym ciągu jest jeszcze dzieckiem, no przynajmniej dla własnych rodzicieli, wielką przyjemność. W końcu wypadałoby zakupić coś niecodziennego, niźli wszystko!
Read More

Tematyka

Nowe

Archiwa