Kategoria: Czworonożni przyjaciele

22 Sty -

Dbajmy o swojego czworonoga

Starsi ludzie, bez wątpienia uczyliby nas, że pies może jeść dokładnie to co właściciel, że kiedyś jadł to co pozostało z obiadu oraz nic mu nie było, a co się z tym wiąże, funkcjonował przez sporo długich lat. Mimo wszystko prawda jest taka, iż właściwe karmienie naszego czworonoga jest naprawdę istotne, bo to jak i co je, posiada ogromny wpływ na to, w jaki sposób działają jego stawy, jak funkcjonuje jego układ pokarmowy, ale też oraz jak przedstawia się jego sierść i zęby.
Read More
27 Gru -

Balkonowe szaleństwo

Wrony, jemiołuszki, bogatki czy kukułki każdy z nas z ukrycia podziwia ich urodę. Przebywanie z ptakami, słuchanie ich głosów to wyjątkowa uczta dla ucha i oka. W dzisiejszych zabieganych czasach często nie zwracamy uwagi na to, co znajduje się za oknem czy na naszym tarasie, a toczyć się tam może ekscytujące życie ptasich rodzin.
Read More
16 Gru -

W pełni wyposażone akwarium najwyższej jakości

Wnętrze mieszkalne lub firmowe to notorycznie wizytówka jego posiadacza. Odzwierciedla ono styl oraz charakter, a także poglądy. Dlatego ludzie wkładają sporo wysiłku oraz pracy by stworzyć wnętrza pomysłowe i niepowtarzalne. Bardzo znaczącym elementem każdego wnętrza, niezależnie od jego stylu są jego dodatki. To one są przysłowiowa kropką nad i, wykańczają całe dzieło. Muszą one być jednakże do perfekcji dopasowane do całkowitego charakteru panującego w danym wnętrzu.
Read More
8 Gru -

Posiadasz kota?

W Średniowieczu posiadanie kotów było niezbyt bezpieczne. Najbardziej narażone na szykany były panie, opiekunki czarnych kotów, gdyż mogły zostać podejrzewane o bycie wiedźmą i umrzeć na płonącym stosie. Na szczęście kościół nie ma już dużej roli w państwie i dziś można mieć koty bez niebezpieczeństwa spłonięcia.
Read More
20 Lis -

Jakimi cechami charakteryzują się rasowe psy tibetan mastiff?

Nieprostą w hodowli rasą jest zdaniem wielu specjalistów właśnie tibetan mastiff. Te rasowe psy wywierają wrażenie swoim sprytem i wyjątkową urodą. Określona hodowla prowadzona przez doświadczonych w tym zakresie specjalistów zachęca potencjalnych właścicieli do wybrania właśnie piesków z tego miejsca. Indyjskie czy nepalskie linie krwi mastiffów przyjechały do nas bardzo dawno, a do dzisiaj rasa ta cieszy się rosnącym ciągle zainteresowaniem.
Read More
14 Lis -

Wyjątkowe oferty dostępne w zasięgu ręki konsumentów

Doskonale dostosowane rozwiązania oferowane obecnie przez markę spełniają szczególnie ważne oczekiwania klientów. Osoby zamawiające nasz asortyment chcieliby stawiać jedynie na rewelacyjną jakość, która dostępna jest u nas w świetnym wydaniu. Propozycji na najlepszym poziomie u nas nie brakuje, natomiast oferowane przez naszą firmę pokarmy dla rybek są przygotowane ze specjalnie wyselekcjonowanych składników. Dbamy o to, by prezentowana klientom oferta była przygotowana na wysokim poziomie, dlatego dokładnie analizujemy ich wymogi.
Read More
1 Paź -

Internetowy sklep twojego zwierzaka

Cyfrowe technologie sprawiają, że wiele czynności staje się szybkie i banalne. Sporo przedmiotów można nabyć, nie wyściubiając nosa za próg czterech kątów. W Internecie funkcjonują już sklepy w zasadzie z każdej możliwej dziedziny. Spotkasz tu zatem dystrybutora firanek, hurtownię poduszek i kołder, ofertę renomowanego producenta znakomitych win z wschodniej Francji i tak dalej. I nie wyłącznie ty możesz skorzystać na szybkich zakupach z dostawą do mieszkania, ale również twój czworonożny przyjaciel. Dzisiaj nawet psy mają swój sklep zoologiczny online!
Read More
16 Wrz -

Pielęgnacja psa

Niekiedy dużo wysiłku kosztuje utrzymanie psa w odpowiedniej czystości. Utrzymanie psa w czystości nie jest kwestią tylko estetyczną, a pomaga również ochronie zdrowia i higieny. Podstawowym narzędziem jest grzebień, szczotki i szampony dla psów, ale by dobrze zadbać o swojego pupila, trzeba dobrać ją do jego sierści. Gdy brud i brzydkie zapachy trzymają się naszego psa, kąpiel staje się koniecznością.
Read More
11 Wrz -

Sklepy zoologiczne

Sklep zoologiczny jest miejscem, gdzie można nabyć różnorodne akcesoria dla zwierząt. Są tam więc karmy dla psów, kotów i pozostałych zwierząt, akwaria, legowiska, smycze i wiele innych. Oprócz tego w większości sklepów zoologicznych dostępne są również żywe zwierzęta.
Read More
11 Wrz -

Pokarm dla czworonoga

W zasadzie w ostatnich dziesięcioleciach dokonała się znacząca zmiana w karmieniu pupili. Niegdyś psy raczyło się tym, co danego dnia było na obiad, nie pisząc już o tych bezmyślnych ludziach, którzy nakładali pupilom odpadki. Obecnie na rynku działa parędziesiąt rozmaitych wytwórców zwierzęcej żywności, wybór jest więc niezły. Można nabyć karmy dla psów w wielu smakach i przeznaczone dla różnych typów zwierząt. W tym wpisie opisujemy garść ważnych wskazówek, które należy przeczytać, o ile chcesz kupić dla swojego pieska odpowiednie karmy dla psów.
Read More
10 Wrz -

Odpowiedni poziom mikroelementów – najlepsze karmy dla psów

Decydując się na jedzenie dla ukochanego czworonoga warto kierować się nie tylko znajomością marki i jakością karmy dla psów, ale również preferencjami pieska. Korzystne cenowo karmy z różnych krajów Europy, a także te produkowane w naszym kraju, są aktualnie tworzone z doskonałych składników. Ponadto są w stanie uzupełniać całodzienne zapotrzebowanie na witaminy i minerały czworonożnych przyjaciół. Korzystne ceny za psie jedzenie dodatkowo zachęcają do zainwestowania w popularne marki na rynku.
Read More
1 2 3 4

Tematyka

Nowe

Archiwa