Kategoria: Czworonożni przyjaciele

16 Wrz -

Pielęgnacja psa

Niekiedy dużo wysiłku kosztuje utrzymanie psa w odpowiedniej czystości. Utrzymanie psa w czystości nie jest kwestią tylko estetyczną, a pomaga również ochronie zdrowia i higieny. Podstawowym narzędziem jest grzebień, szczotki i szampony dla psów, ale by dobrze zadbać o swojego pupila, trzeba dobrać ją do jego sierści. Gdy brud i brzydkie zapachy trzymają się naszego psa, kąpiel staje się koniecznością.
Read More
11 Wrz -

Sklepy zoologiczne

Sklep zoologiczny jest miejscem, gdzie można nabyć różnorodne akcesoria dla zwierząt. Są tam więc karmy dla psów, kotów i pozostałych zwierząt, akwaria, legowiska, smycze i wiele innych. Oprócz tego w większości sklepów zoologicznych dostępne są również żywe zwierzęta.
Read More
11 Wrz -

Pokarm dla czworonoga

W zasadzie w ostatnich dziesięcioleciach dokonała się znacząca zmiana w karmieniu pupili. Niegdyś psy raczyło się tym, co danego dnia było na obiad, nie pisząc już o tych bezmyślnych ludziach, którzy nakładali pupilom odpadki. Obecnie na rynku działa parędziesiąt rozmaitych wytwórców zwierzęcej żywności, wybór jest więc niezły. Można nabyć karmy dla psów w wielu smakach i przeznaczone dla różnych typów zwierząt. W tym wpisie opisujemy garść ważnych wskazówek, które należy przeczytać, o ile chcesz kupić dla swojego pieska odpowiednie karmy dla psów.
Read More
10 Wrz -

Odpowiedni poziom mikroelementów – najlepsze karmy dla psów

Decydując się na jedzenie dla ukochanego czworonoga warto kierować się nie tylko znajomością marki i jakością karmy dla psów, ale również preferencjami pieska. Korzystne cenowo karmy z różnych krajów Europy, a także te produkowane w naszym kraju, są aktualnie tworzone z doskonałych składników. Ponadto są w stanie uzupełniać całodzienne zapotrzebowanie na witaminy i minerały czworonożnych przyjaciół. Korzystne ceny za psie jedzenie dodatkowo zachęcają do zainwestowania w popularne marki na rynku.
Read More
10 Wrz -

Czym się charakteryzuje mastif tybetański

W trakcie kupna nowego zwierzęcia należy zadbać o niezwykle wielką ilość spraw powiązanych z potrzebami gatunkowymi niektórych zwierząt, takich jak choćby mastif tybetański. Każdemu zależy, aby jego zwierzę czuło się w mieszkaniu jak najlepiej i psy nie są tu przecież żadnym wyjątkiem. W nowym tysiącleciu wybranie dobrej hodowli psów nie bywa zwyczajowo kwestią banalną, szczególnie w przypadku mastifa tybetańskiego. W natłoku placówek zajmujących się tego typu działalnością łatwo się pogubić. Z takiej przyczyny trafionym pomysłem przed wybraniem się do hodowli będzie dodatkowe zaznajomienie się z charakterystyką tej danej rasy psa.
Read More
10 Wrz -

Karmy dla psów, które uwzględniają najistotniejsze potrzeby psa

Każdy pasjonat i zarazem właściciel psów z pewnością dba o to, żeby jego pupil zawsze był zdrowy i radosny. Posiadanie psa wiąże się z dużym obowiązkiem, niemniej jest to także ogromna przyjemność, bowiem żadne inne zwierzę nie przywiązuje się do człowieka tak trwale jak pies. Żeby w jak najlepszy sposób troszczyć się o swojego czworonoga na pewno powinnyśmy pamiętać o jego potrzebach, między innymi tych połączonych z dobrym odżywianiem.
Read More
28 Sie -

Jakim sposobem zadbać o swojego psa?

W naszych mieszkaniach wielokrotnie znajdują się zwierzęta. W praktyce bowiem wielokrotnie okazuje się, że wielu z nas nie jest w stanie akuratnie funkcjonować bez egzystencji zwierząt. Ich fakt bycia niejednokrotne jest dla nas bardzo znaczący, bowiem po wielokroć zwierzęta traktowanie są tak samo jak inni lokatorowie. Jako odpowiedzialni hodowcy bardzo często zmuszeni jesteśmy również do zapewnienia im najlepszych warunków. Na szczęście w dniu dzisiejszym w sklepach zoologicznych możemy spotkać ogromnie duży wybór wszelkich akcesoriów dla naszych zwierząt.
Read More
16 Sie -

Ciekawe nieznane zwierzęta do hodowli

Nawiedzając sklep zoologiczny wyjątkowo szybko jest sposobność spostrzec, jak ogromna różnorodność zwierząt tam znajduje się. Z tego powodu także każdy bez wyjątku miłośnik ma sposobność znaleźć odpowiednie dla siebie zwierzę. Głównie w tego rodzaju sklepach zoologicznych będzie możliwość zakupić powszechnie występujące zwierzęta, ale nie będzie też brak bardziej egzotycznych zwierząt.
Read More
15 Sie -

Karma dla psów powinna być pożywna i pyszna

Te osoby, które mają zwierzęta w domu dobrze wiedzą, że Mruczek czy pies jest członkiem rodziny. Tak, więc dla własnego zwierzaka szuka się najsmaczniejszej karmy. Jeśli zależy nam na tym by nasz czworonóg był właściwie karmiony wybieramy te produkty, które są tworzone z naturalnych komponentów. Karma dla psa bosch to świetne rozwiązanie, jeśli ważna jest dla nas jakość. Karmy tej marki robione są z najwyższej jakości komponentów, dzięki czemu szczenięta mogą właściwie się rozwijać.
Read More
29 Lip -

Dbajmy o swojego czworonoga

Starsi ludzie, na pewno przekonywaliby nas, iż pies ma możliwość jeść idealnie to co my, iż dawniej zjadał to co zostało z obiadu oraz nic mu nie było, a co się z tym łączy, żył przez dużo długich lat. Mimo wszystko prawda jest taka, iż odpowiednie karmienie naszego pupila jest naprawdę ważne, bo to jak oraz co je, ma wielki wpływ na to, w jaki sposób funkcjonują jego stawy, jak funkcjonuje jego układ pokarmowy, ale także i jak prezentuje się jego sierść oraz zęby.
Read More
29 Lip -

Z czym jest związane posiadanie zwierzęcia w domu? Z jakiego rodzaju obowiązkami musimy się liczyć?

Osoby, które chciałyby mieć zwierzę w domu często nie myślą o tym jak duży jest to obowiązek. Podejmując decyzję o posiadaniu zwierzaka trzeba natomiast zdawać sobie sprawę z tego jak wiele czasu i uwagi należy takiemu zwierzęciu poświęcić. Zanim podejmiemy taką decyzję najczęściej mamy w głowie tylko piękne wizje, że będziemy dużo chodzić na spacery z psem po parku albo leżeć na łóżku z kotem. Natomiast może być tak, że tak naprawdę wstawanie wcześnie i chodzenie z psem przed pracą spowoduje, iż zbrzydną nam spacery. Natomiast kot może niszczyć nasze meble oraz doprowadzać nas tym do szaleństwa. Z czego należy więc zdawać sobie sprawę gdy decydujemy się na przygarnięcie zwierzęcia? Jakiego rodzaju obowiązki przed nami?
Read More
20 Lip -

Posiadanie zwierzaka wymaga konkretnych kroków, ale daje też sporo radości. Dowiedź się, jak dbać o swojego zwierzaka

Masz w domu zwierzaka? Jeżeli tak to na pewno chcesz dla niego jak najlepiej. Zależy ci, żeby było ono zdrowe, szczęśliwe i zadowolone. Niekiedy zwierzaki traktowane są wręcz jak członkowie rodziny, szczególnie w przypadku osób bezdzietnych. O czym zatem należy pamiętać, w przypadku opieki nad naszym zwierzakiem?
Read More
1 2 3 4

Tematyka

Nowe

Archiwa