Kategoria: Czworonożni przyjaciele

10 Gru -

Wybieramy rasę psa doskonałą dla nas

Co musimy wiedzieć o rasie psów mastif tybetański nim zostaniemy właścicielami takiego psa? Głównie pod uwagę powinniśmy brać właściwe warunki, jakie są idealne dla tych piesków. Prowadzimy całkowicie profesjonalną opiekę, taką jak hodowla mastif tybetański – jako ważna rasa. Dzięki dużemu doświadczeniu możemy zaoferować wiele cennych wskazówek zainteresowanym zakupem takiego psa klientom. Zainteresowani klienci liczą na naszą pomoc, a takową gwarantujemy każdemu.
Read More
6 Gru -

Twój pupil zasłużył na to, co najlepsze, wybierz dla niego dobry żwirek do kuwetki

W sytuacji, kiedy posiada się kota, szczególnie istotne jest utrzymanie warunków higienicznych w kuwecie i jej pobliżu. Większość kotów żyjących w miastach nie wychodzi na zewnątrz, co znaczy, że swe potrzeby fizjologiczne musi załatwiać do kuwety, a zadaniem człowieka okazuje się utrzymanie tego kącika w świeżości. Nieodzowne przy takiej czynności okazują się żwirki do kuwety.
Read More
17 Lis -

Pielęgnacja psa

Opieka nad psem jest dla właściciela nieraz nie łatwą czynnością. Regularne dbanie o pupila służy nie tylko urodzie, lecz także higienie, zdrowiu i ochronie przed pasożytami. Do pielęgnacji podstawą jest grzebień, szczotki i szampony dla psów, koniecznie dobrze dobrane do sierści psa. Gdy brud i brzydkie zapachy trzymają się naszego psa, musi zostać koniecznie wykąpany.
Read More
17 Lis -

Dlaczego warto wybierać znane marki z zabawkami dla kotów?

Dobre ceny, w jakich nabyć można doskonałe urządzenia oraz bardzo popularne zabawki oraz dodatki, jak również ich bardzo poprawiająca się stale jakość, są istotnymi zaletami producentów przedmiotów i dodatków dla czworonogich pupili. Drapak, jaki najczęściej wybierają kupujący oraz klienci sklepów z kocimi dodatkami, jest w kształcie myszy. Kotkikochają zabawę z tego typu przedmiotami, co więcej są w stanie dzięki temu ostrzyć bezpiecznie swoje pazurki, bez uszkadzania przedmiotów swojego pana.
Read More
10 Lis -

Należyta dieta dla psa zagwarantuje mu długie zdrowie, dobrą pielęgnację i żywiołowość, którą posiada na co dzień

Pies, najlepszy towarzysz ludzi. Na ogół opiekuje się swoim panem, ochrania go oraz broni. Czasem jest zazdrosny i stale domaga się aplauzu oraz kierowania na niego uwagi. Lecz także jest zależny od swojego właściciela. Potrzebuje regularnych spacerów oraz właściwego żywienia, a także przez pełen czas dojścia do wody.
Read More
7 Paź -

Ciekawe nieznane zwierzęta do hodowli

Odwiedzając sklep ze zwierzętami bardzo szybko jest możliwość spostrzec, jak ogromna liczba zwierząt tam znajduje się. Z tego względu też każdy bez wyjątku miłośnik ma sposobność znaleźć stosowne dla siebie zwierzę. Przede wszystkim w takich sklepach zoologicznych będzie możliwość nabyć powszechnie występujące zwierzęta, lecz nie będzie również brak szczególnie egzotycznych zwierząt.
Read More
5 Paź -

Przerwa zimowa – może stadnina koni?

Niegdyś jazda konno była elementem dnia codziennego – choć i tak nie można rzec, że wszystkich było stać na kupno konia. A jak jest dzisiaj? No cóż, jeżeli mamy samochody, a na dodatek są autobusy oraz pociągi, nie powinno zdziwić, iż konie w transporcie są całkowicie zbędne. Jednakże w rolnictwie ciągle są one jak najbardziej pożądane. W turystyce również, a niewątpliwie są niezwykłą atrakcją turystyczną. W szczególności dzieci powinny być szczęśliwe, jeżeli odwiedzą stadninę koni. Naturalnie to powinna być taka stadnina, gdzie konie są respektowane, całkowicie zadbane. Na szczęście wzrasta świadomość społeczna, bo te zwierzęta również mają uczucia.
Read More
5 Paź -

Jakimi cechami charakteryzują się rasowe psy tibetan mastiff?

Nieprostą w hodowli rasą jest w opinii wielu specjalistów właśnie tibetan mastiff. Te rasowe psy robią wrażenie swym sprytem oraz niepodrabianą urodą. Nasza hodowla prowadzona przez doświadczonych w tym temacie fachowców motywuje potencjalnych właścicieli do wybrania właśnie piesków z tego miejsca. Indyjskie i nepalskie linie krwi mastiffów przyjechały do nas bardzo dawno, a do dnia dzisiejszego rasa ta cieszy się rosnącym stale zaciekawieniem.
Read More
2 Paź -

Czym się charakteryzuje mastif tybetański

Podczas kupna nowego zwierzęcia należy zadbać o niezwykle dużą liczbę spraw powiązanych z potrzebami gatunkowymi niektórych zwierząt, takich jak na przykład mastif tybetański. Każdej osobie zależy, by jego zwierzę czuło się w mieszkaniu jak najlepiej i psy nie są tu absolutnie żadnym wyjątkiem. W dzisiejszych czasach wybranie dobrej hodowli psów nie bywa zwyczajowo sprawą łatwą, szczególnie w razie mastifa tybetańskiego. W dużej ilości placówek zajmujących się tego rodzaju działalnością prosto się pogubić. Dlatego też trafionym pomysłem przed wybraniem się do hodowli będzie dodatkowe zapoznanie się z charakterystyką tej danej rasy psa.
Read More
13 Wrz -

Pomocne produkty dla posiadaczy psów lub kotów

W dzisiejszym świecie hodowanie zwierząt w domu jest niezwykle popularne. Duża liczba ludzi decyduje się na przygarnięcie lub kupno psa czy kota przykładowo po to, by dotrzymywał człowiekowi towarzystwa. Ponadto towarzystwo zwierzęcia w domu jest korzystne dla tych, którzy są osamotnieni lub chorzy. Z kolei do pielęgnacji zwierzęcia konieczna jest wielka dawka poświęcenia i zainteresowania. Tak samo jak z człowiekiem, ze zwierzęciem trzeba postępować odpowiednio, mieć do stworzenia właściwe podejście. Poza tym do tego, by właściwie dbać o zwierzę, potrzebne są różnorodne akcesoria.
Read More
1 2 3 4