6 maj -

Wózki inwalidzkie – podstawowy opis

Wózek inwalidzki to pojazd na dwóch większych oraz dwóch mniejszych kołach, który dedykowany jest dla osób, które w chwili uszkodzenia kręgosłupa straciły możliwość poruszania się samodzielnie. Wózek inwalidzki zapewnia osobie z niepełnosprawnością samodzielne przemieszczanie się. Bardzo ważne jest także to, że dzięki niemu osoba z niepełnosprawnością pozyskuje samodzielność, a więc i dużą pewność siebie. Wózki możemy klasyfikować na wiele rozmaitych typów. Jednym z kryteriów klasyfikacji jest pochodzenie siły napędowej.
Read More
2 mar -

Lego sklep

Święta to okres radości ,jak również obdarowywania znajomych prezentami. Do wszelkich prezentów dla bliskich ,jak i rodziców warto się za każdym razem niezwykle przyłożyć. Bezpieczniej jest zazwyczaj wydać kilka złotych więcej, aby być w stanie w pełni cieszyć się długo z ich miłych chwil czy też z wspólnej zabawy. Różnorodne podarki są szczególnie istotne dla dzieci, które nieraz traktują je jako potwierdzenie własnej wartości. Jak jednak najlepiej wybierać tego typu prezenty? Dużo zależy tutaj od danych potrzeb,jak również od przyzwyczajeń dziecka.
Read More
3 sie -

Dostęp do lekarstw oraz witamin i minerałów chyba nigdy wcześniej nie był tak łatwy jak współcześnie

Niechęć Polaków do ośrodków zdrowia jest duża, zatem gdy pojawiają się pierwsze objawy choroby, to lwia część osób usiłuje leczyć się na własną rękę. Niekiedy ulegamy reklamom radiowym, w których sympatyczne damy i przystojni mężczyźni informują o skutecznym działaniu tabletek lub kropli. Choć samodzielne leczenie się jest w stanie w niektórych przypadkach przynieść więcej szkód niż korzyści, to Polacy chętnie sprawdzają środki na najpopularniejsze przypadłości, dla przykładu na grypę czy bóle głowy, i w ten sposób omijają długie kolejki przed drzwiami gabinetów.
Read More

Tematyka

Nowe

Archiwa