7 maj -

Na haluksy operacja wykonywana okazuje się być dosyć prędko

Trzeba troszczyć się o własne zdrowie, mimo wszystko od czasu do czasu okazuje się, że nieprawidłowo dobrane buty, albo złe ustawianie stopy podczas maszerowania powodują, że nasze stopy się wykrzywiają. Ma szansę zjawiać się wówczas paluch koślawy operacja będzie wtenczas wyłącznym sposobem na jego usunięcie oraz zagwarantowanie nam późniejszego funkcjonowania, które nie będzie się łączyło z cierpieniem i niewygodą.
Read More
24 mar -

Laserowa korekcja wzoru – skuteczny sposób korekcji dolegliwości wzroku

Złożoność usług, jakie już dzisiaj daje klinika okulistyczna w naszym kraju, budzi emocje wśród pacjentów. Znakomicie wyszkolona oraz wyróżniająca się doświadczeniem kadra lekarska ceniona jest przede wszystkim za niezwykły profesjonalizm oraz całkowicie indywidualne podejście do każdego pacjenta. Przeprowadzanie w klinice okulistycznej operacje, te większego kalibru i mniej inwazyjne, są w każdym przypadku okupione długimi przygotowaniami.
Read More
8 lut -

W jaki sposób leczyć zeza?

Oko to najbardziej istotny narząd człowieka, gdyż aż 82% bodźców jest przekazywanych do mózgu dokładnie dzięki oczom. To one, dają nam tę moc dzięki której poznajemy świat i jego wspaniałości. Toteż tak istotne jest, abyśmy dbali o ten narząd – szczególnie u dzieci. Nieleczone wady wzroku, np. zez – nie tylko ograniczają sprawność, ale mogą spowodować poważne konsekwencje.
Read More
7 paź -

Jeżeli twoje ciało szpecą jakieś blizny, masz możliwość pozbyć się ich przy użyciu zabiegu, laser zapewnia nowe możliwości

Bywa, że nasze ciało szpecą blizny, będące pozostałością po różnych operacjach lub urazach. Ludzie, a szczególnie panie nie lubią blizn, ponieważ brzydko się prezentują. Czasami takie blizny mogą być przyczyną skrępowania, najczęściej dzieje się tak, kiedy blizny mają miejsce w widocznych miejscach i każdy może je zobaczyć. Na szczęście takie pozostałości po operacjach lub innych kłopotach, możemy usunąć.
Read More
23 maj -

Nietrzymanie moczu – nowoczesne metody leczenia

Wybranie znakomitej metody leczenia to właściwie podstawa w przypadku chęci pozbycia każdego schorzenia związanej z układem moczowo-płciowym. W dzisiejszych czasach nowoczesne zabiegi występują nie tylko u wielu lekarzy pierwszego kontaktu i pediatrów, ale również specjalistów. Przy pewnych nieprzyjemnych trudnościach związanych ze zdrowiem, takich jak trudne do wyleczenia nietrzymanie moczu, dobrze jest postarać się o specjalistyczne leczenie, takim jak przykładowo waginoplastyka. Współcześnie
Read More
19 lis -

Rehabilitacja na znakomitym poziomie – pomoc ekspertów w rekonstrukcji kolana

W przypadku problemów z kolanami należy w pierwszej linii zgłosić się do profesjonalistów, którzy mają wypróbowane sposoby radzenia sobie z rozmaitymi przypadłościami. Niebezpieczne i praktykowane do pewnego czasu operacje na otwieranym kolanie nie przynoszą wymaganych efektów, dlatego coraz częściej wybiera się rozwiązania nieinwazyjne. Kiedy bierze się pod lupę zabiegi jak rekonstrukcja więzadła krzyżowego, rekomendowane jest jak najszybsze odnalezienie właściwego rozwiązania.
Read More
13 wrz -

Skuteczne zabiegi medycyny estetycznej z najwyższej półki. Co musimy o nich wiedzieć.

Kiedy kremy czy sera przeciwzmarszczkowe przestają być wystarczające, wiele kobiet decyduje się na silniejsze działanie. Pewne zabiegi medycyny estetycznej są bardziej ingerujące w organizm i wymagają zostania w gabinecie medycyny estetycznej trochę dłużej, inne to tylko sprawa jednego popołudnia czy 30 minut. Wygładzanie zmarszczek nigdy wcześniej nie było tak proste i szybkie jak teraz.
Read More

Tematyka

Nowe

Archiwa