6 Lip -

Pielęgnacja psa

Pielęgnacja psa jest dla właściciela nieraz nie łatwą czynnością. Utrzymanie psa w czystości nie służy tylko urodzie, a pomaga również ochronie zdrowia i higieny. Podstawowym narzędziem jest grzebień, szczotki i szampony dla psów, ale by właściwie zadbać o swojego pupila, trzeba dobrać ją do jego sierści. Jeśli pies wraca do domu brudny albo brzydko pachnie, musi zostać koniecznie wykąpany.
Read More
26 Cze -

Posiadasz kota?

W Średniowieczu trzymanie w domu kotów było ryzykowne. Najbardziej szkalowane były panie, posiadaczki czarnych zwierzaków, ponieważ mogły zostać obwiniane o bycie wiedźmą i zakończyć żywot na rozpalonym stosie. Na szczęście kościół nie posiada już takiej roli w społeczeństwie i dziś można trzymać koty bez ryzyka wyroku.
Read More
25 Cze -

Nabywanie karm dla kotów

W nowym tysiącleciu warto zapewnić pupilom wszystko co dla nich najlepsze, aby zatroszczyć się nadzwyczaj silnie o ich prawidłowy rozwój. W światowej dobie sporego pośpiechu ,jak również normalnego zabiegania chociażby byle łatwe zakupy karmy dla kota, mogą wydawać się czymś skomplikowanym, jak i silnie denerwującym doświadczeniem.
Read More
25 Cze -

Doskonała kuweta dla kotka

Nie jest nigdy za prosto dogodzić kotu bez względu na ich gatunek, o czym doskonale wiedzą wszyscy ich właściciele. Koty, psy, myszy czy szczury, potrzebują bowiem sporo troski od strony ich właścicieli. Skupiając się jednak na kotach, najlepiej będzie chwilę zastanowić się nad tym, jak zadbać o te zwierzęta. Czy warto kupować w sieci, czy w sklepie zoologicznym, inwestować w żwirek dla kota, a może nabywać odmienne akcesoria?
Read More
10 Cze -

Karma dla psów powinna być pożywna i pyszna

Te osoby, które mają zwierzęta w domu dobrze wiedzą, że kot czy pies jest członkiem rodziny. Tak, więc dla takiego zwierzaka szuka się najlepszej karmy. Jeżeli zależy nam na tym by nasz pies był dobrze karmiony wybieramy te wyroby, które są tworzone z naturalnych komponentów. Karma dla psa bosch to idealne rozwiązanie, jeżeli zależy nam na jakości. Produkty tej firmy robione są z najlepszej jakości komponentów, dzięki czemu szczenięta mogą prawidłowo się rozwijać.
Read More

Tematyka

Nowe

Archiwa